Здати машину на металобрухт

Акція «Здай металобрухт в утиль отримай автомобіль!., Сайт компанії

12.08.2015

Акція — «Здай металобрухт в утиль – отримай автомобіль!»

«Іномарка – в обмін на брухт!»

КИРИЛО АРКАНОВ

Компанія «Шротт» тримає марку

Постійні постачальники лому компанії «Шротт» вже знайомі зі стимулюючої лотерей ТОВ «Шротт». У минулому сезоні розіграші проводилися серед здавачів брухту по всій Республіці, суперприз – автомобіль ЛАДА Пріора», тим не менш, дістався ухтинцу.

А в цьому сезоні ломосдатчики в Ухті отримали набагато більше шансів на перемогу! Оскільки в ухтинском структурному підрозділі ТОВ «Шротт» проходить акція — «Здай металобрухт в утиль – отримай автомобіль!» (умови стимулюючої лотереї ). В ході акції, кожен місяць розігруються цінні призи. Але крім цього, всі учасники, кому не поталанило щомісячних розіграшах, зможуть претендувати на суперприз – автомобіль DAEWOO Nexia! А визначений володар автомобіля буде в підсумковому розіграші 3 грудня. Побачити суперприз власні очі можна на майданчику ТОВ «Шротт» в Ухті.

Для того щоб прийняти участь в акції необхідно зареєструватися, здавши за один раз не менш 150 кг. брухту чорних металів. Втім, ця цифра досить скромна – багато постійні ломосдатчики «Шротт» вже давно звично постачають лом цілими машинами. Причини цього цілком зрозумілі – в компанії «Шротт» дають хорошу ціну за брухт. Добре платити постачальникам брухту дозволяє великий оборот і низькі витрати на переробку металобрухту.

ШРОТТ-Втормет №1 в РК

Не потрібно говорити, що вже сьогодні компанія «Шротт» володіє найбільш великою розгалуженою мережею майданчиків з приймання брухту на території Республіки Комі. Пункти прийому металу оснащені найсучаснішим обладнанням, а безпосередньо в Ухті в 2011 році було запущено і успішно працює унікальне переробне обладнання. Використання таких механізмів дозволяє компанії в максимально короткі терміни переробляти зданий брухт, не затримуючи його на складських майданчиках.

Як і в будь-якій галузі, інноваційний підхід в роботі компанії веде до збільшення продуктивності, одночасно зі зниженням витрат, що і дозволяє мати довгострокові партнерські відносини з постачальниками і клієнтами. Саме тому, ТОВ «Шротт» дорожить своїми партнерами-ломосдатчиками, і з задоволенням робить для них приємні сюрпризи.

Режим роботи ТОВ «Шротт» щодня з 8 до 18 годин. Телефон для довідок 70-10-90,76-84-90

Акція завершена 3 грудня 2011 року.

Короткий опис статті: здати машину на металобрухт Акція — «Здай металобрухт в утиль – отримай автомобіль!» Акція — «Здай металобрухт в утиль – отримай автомобіль!»

Джерело: Акція — «Здай металобрухт в утиль – отримай автомобіль!» — Сайт компанії «Шротт»

Також ви можете прочитати