Різне

Алюміній. Прийом алюмінієвого брухту. Ціна на алюміній лом

23.07.2015

Чорний брухт
Алюміній

Алюміній (Al) — легкий, намагнічується в магнітному полі метал з блискучою поверхнею сріблясто-білого кольору.

Легкий в обробці, формуванні і штампуванні, володіє високою теплопровідністю, практично не схильний до корозії, так як на повітрі швидко покривається міцної оксидною плівкою.

Неядовитость його сполук забезпечили цього металу широке поширення при виробництві кухонного посуду, а висока електропровідність алюмінію (всього в 1,7 рази менше ніж у міді), поряд з його вартістю дали широке поширення цього металу при виробництві екранування кабелю і проводів.

Алюміній, а також його сплави, також широко застосовуються в самих різних галузях сучасної промисловості, автомобільної, авіаційної, харчової, електротехнічної, будівельної і т. д.

Прийом алюмінієвого брухту

Незважаючи на те що алюміній є найпоширенішим металом в земній корі, скупка алюмінієвого брухту економічно вигідна діяльність. Отримання вторинного алюмінію з його металобрухту менш витратна операція ніж його виплавлення з руди, що зумовлює високу вартість брухту алюмінію на ринку вторинної сировини металів.

При такому широкому спектрі застосування, брухт алюмінію утворюється мільйонами тон щорічно, не дивно що і прийом алюмінієвого брухту достатня затребувана і вигідна як для продавця, так і для покупця) операція.

Прийом брухту алюмінію здійснюємо і ми, причому купуємо його дорого.

Найбільш часто пропонуються до продажу ломом є:

  • Алюмінієвий профіль
  • Алюмінієвий кабель
  • Алюмінієва шина, харчовий алюміній
  • Картерный алюміній
  • Електротехнічний алюміній
  • Алюмінієва стружка
  • Алюмінієві банки
  • Радіатори з алюмінію
  • ЦАМ (Сплав цинк+алюміній+мідь)

Ціна на алюміній лом багато в чому залежить від виду брухту. Ми намагалися найбільш повно відобразити вартість кожного виду брухту в нашому прайсі.

Якщо у вас накопичилися відходи алюмінію або його сплавів вартість яких у нас не вказана, телефонуйте. пишіть. звертайтеся через форму зворотного зв’язку на сайті.

Короткий опис статті: брухт алюмінію ціна Скупка алюмінієвого брухту економічно вигідна діяльність. Купуємо алюмінієвий лом і ми, причому купуємо дорого Алюміній, лом, купівля, покупка, дорого, брухт алюмінію, банки, стружка, кабель, профіль

Джерело: Алюміній. Прийом алюмінієвого брухту. Ціна на алюміній лом

Також ви можете прочитати