Без рубрики, Різне

Алюмінієві радіатори опалення купити, ціна алюмінієвих батарей в Україні .

03.04.2017

Інші радіатори:

Алюмінієві радіатори опалення купити, ціна алюмінієвих батарей в Україні .

Повертаємо 30% від вартості радіаторів, за державною програмою ефективного енергозбереження

Алюмінієві радіатори опалення зараз відмінно справляються із завданням заміни стандартних чавунних батарей. Чавунні радіатори теж існують, але алюмінієві мають куди великою кількістю переваг. Вони відрізняються високою стійкістю до хімічних і механічних впливів, що є ще однією причиною популярності цих пристроїв.

Склад алюмінієвого радіатора

насправді ці радіатори алюмінієві лише частково, так як чистий алюміній для їх виробництва використовується вкрай рідко і вартість настільки якісних приладів висока. Найчастіше використовуються сплави, висока якість радіатора забезпечують алюміній, магній і кремній в одному сплаві. Але також до складу суміші додають мідь, цинк і залізо, які знижують якість приладу надалі, але є дешевими. Вся справа в тому, що ці компоненти мінімізують захист системи опалення від корозії, таким чином зменшуючи термін експлуатації радіатора. Коли цинк або мідь контактують з повітрям всередині приладу, вони окислюються і справляють руйнівний вплив.

Висновок: чим менше у складі буде домішок у вигляді цинку, заліза і міді, тим довше буде служити алюмінієвий радіатор. в ідеалі їх не повинно бути взагалі.

Переваги радіаторів з алюмінієвого сплаву

вже алюмінієві радіатори заслужили настільки широку популярність, значить повинні мати відмінні характеристики. З переваг пристрою варто відзначити наступні пункти:

при стандартному розмірі однієї секції, а це півметра, радіатор виробляє 205 ват тепла, що вельми непогано;

алюмінієві радіатори купити вигідно ще і в естетичному плані, добре виглядають в будь-якому інтер’єрі, вони виглядають елегантно і доречно;

алюмінієві радіатори опалення, купити які можна в багатьох магазинах Києва, є найлегшими, це полегшує монтаж;

не можна забути про доступною ціною алюмінієвих радіаторів ;

пристрій здатний витримати тиск в 16 атмосфер — відмінний показник;

якщо радіатор зроблений з алюмінію, він однозначно буде довговічним, так як цей метал практично не взаємодіє з киснем;

є можливість регулювати температуру навіть при невеликому об’ємі води.

Все це не просто список плюсів алюмінієвих радіаторів. а список їх переваг перед іншими видами радіаторів.

Недоліки алюмінієвих радіаторів

насправді ці пристрої не так вже ідеальні, і у них є свої мінуси. Найяскравішими з них є наступні:

низька стійкість до корозії, якщо говорити про радіаторах з недоброякісних сплавів;

регулярне утворення всередині системи повітряних мас, які потрібно стравлювати;

найбільш слабкими місцями є різьбові з’єднання, які можуть порватися при різкому гідроудару.

Недоліків небагато, проте всі вони досить суттєві. Втім, при порівнянні з іншими радіаторами, лідерами все ж залишаються алюмінієві.

Як розрахувати потужність радіаторів

Температуру в кімнаті за допомогою алюмінієвого радіатора можна регулювати, але все-таки варто подбати про те, щоб кількість секція в кімнаті було оптимальним. Існує кілька способів розрахунку необхідного числа секцій для кімнати, ми ознайомимо вас з двома з них.

Стандартний метод

Цей спосіб ґрунтується на будівельних нормах, за якими на 1 м2 приміщення для комфортного опалення потрібно 100 ватт потужності алюмінієвого радіатора. Наведемо приклад підрахунку.

Припустимо, у вас є приміщенням розміром 30 кв м, а потужність однієї секції радіатора нехай буде дорівнює 180 ватт, це теж стандартний показник. Розрахунок буде виглядати наступним чином: 30 * 100 / 180 = 16,6. Число, що вийшло, потрібно округлити, тобто виходить 17 секцій — це необхідна кількість радіаторів для приміщення площею 30 м. кв

Є один нюанс: якщо приміщення кутове, то число, яке ви отримали в результаті, необхідно помножити на 1,2 — кутовий коефіцієнт. У нашому випадку для такого приміщення знадобиться 20 алюмінієвих радіаторів, купувати їх обов’язково потрібно в одному магазині.

Об’ємний метод

За назвою видно, що методика базується на обсязі приміщення. За стандартом для гарного обігріву 5 куб м необхідна 1 секція алюмінієвих радіаторів з показником потужності 200 ватт. Тобто якщо приміщення має довжину, наприклад, 6 м, ширина — 5 м, а висоту — 2,5 м, для його якісного обігріву знадобиться наступне кількість секцій (6*5*2,5)/5 =15, потужність яких повинна бути дорівнює 220 ватт.

Тут також є поправки: якщо радіатор буде закритий панеллю, то кількість секцій потрібно збільшити на 15%, а якщо планується відкрита ніша, то отримане число, тобто 15 в нашому випадку, треба збільшити на 5%. В іншому випадку тепловіддача не буде задовольняти всіх ваших вимог.

До вибору алюмінієвого радіатора в Україні слід підійти з особливою ретельністю, від цього буде залежати, при будь-якому холоді прилад зможе належним чином обігріти будинок. Ще раз зважте плюси і мінуси і зробіть свій вибір.

Короткий опис статті: скільки коштує 1 кг алюмінію Купіть алюмінієві радіатори опалення в Києві. Найкращі ціни на алюмінієві батареї в Україні. Доставка по всій країні, дзвоніть і замовляйте | Budmagazin (044) 331-75-21

Джерело: Алюмінієві радіатори опалення купити, ціна алюмінієвих батарей в Україні | Budmagazin

Також ви можете прочитати