Різне

Авто утиль, утилізовані автомобілі, машини на металобрухт

21.09.2015

Машину в утиль
Звертаємо Вашу увагу, що наша служба пропонує послугу БЕЗКОШТОВНОЇ УТИЛІЗАЦІЇ АВТОМОБІЛІВ. Подробиці Ви можете уточнити цілодобово у наших диспетчерів по тел. 7(495)728-66-80.

За останнє десятиліття наша держава не пізнавано змінилося. Змінилася тільки політика, іншою стала і економіка. Сьогодні вона повернулася «особою» до жителів Росії. Стали доступними практично на всі товари народного споживання, повністю зник дефіцит. Автомобілі сьогодні це вже не предмет розкоші і гордості, це звичайний засіб пересування. Минув той час, коли автомобіль служив не одному поколінню сім’ї і ремонтувався до останньої можливості. І, незважаючи на те, що і сьогодні термін служби автомобіля досить значний, але і йому приходить колись кінець. Досить часто доводиться погоджуватися з тим, що ремонт старого автомобіля можете обійтися дорожче, ніж навіть покупка іншої машини. І відразу виникає питання — а куди подіти стару? Сьогодні не можна її просто залишити на вулиці, необхідно відправити машину в утиль.

Природно своїм ходом до місця, де можна здати автомобіль на металобрухт, може дістатися буквально 1-2% машин. Спробувати домовитися з приятелем і відправитися утилізувати автомобіль на буксирі? Але знову-таки це можна спробувати, якщо рульова колонка автомобіля ще діє і на місці колеса. І якщо врахувати той момент, що сьогодні практично всі вулиці у кожному місті мають високу транспортну завантаженість, варіант з буксируванням може призвести до неприємних наслідків. Так як же здати в утиль автомобіль? Не варто ламати собі голову, а потрібно просто скористатися послугою «евакуація автомобілів», яку сьогодні пропонують компанії, які мають автопарк спеціалізованої техніки. Це повною мірою вирішить вашу проблему того, як здати авто в утиль.

Для того щоб відправити в утиль автомобіль, власнику просто треба зняти його з обліку, а потім звернутися в службу евакуації. Утилізовані авто з допомогою евакуаторів відправляються до місця переробки. Сьогодні здати машину на металобрухт воліють небагато, вважаючи, що за це доведеться викласти кругленьку суму. Але виявляється, що більшість компаній пропонують послугу «автомобіль в утиль» безкоштовно. І це пов’язано з тим, що утилізовані авто здаються на металобрухт, а гроші за них отримує компанія, яка здійснює евакуацію. Сьогодні здати в утиль автомобіль ставати вигідно і власнику і компанії. Поки бажаючих утилізувати машину не так багато. Простіше просто кинути її і якщо доведеться заплатити штраф, то його розмір не лякає — це всього 300 рублів. Здаючи машину в утиль, її власник надходить не тільки у відповідності з законом РФ, але при цьому зберігається екологія того місця, де він живе. Погодьтеся, кидаючи свій автомобіль, мало хто замислюється, якої шкоди наноситься навколишньому середовищу.

Утилізувати автомобіль

Буквально десять років тому здача автомобіля в утиль в Росії була великою проблемою. І часто адміністрації міст довелося займатися програмою пов’язаної з необхідністю утилізувати автомобіль, який був кинутий на території міста. Поступово здати машину на металобрухт стало вигідним підприємством. Значний розвиток отримала сфера переробки та експорту металу. Після того як з’явилися компанії, що використовують у своїй діяльності пресове обладнання прийом авто в утиль стало звичайною справою. Певною мірою проблема була вирішена. При цьому автомобіль в утиль здається тоді коли є найменша можливість самостійно дістатися до місця утилізації. У всіх інших випадках їх кидають, де доведеться. Не багато знають, що для того щоб здати машину в утиль просто треба викликати евакуатор. Здача автомобіля в утиль — це одна з найсерйозніших проблем великих російських міст. І хоча сьогодні легко здати автомобіль на металобрухт, але при цьому треба вирішувати проблему його доставки до місця утилізації. У більшості випадків авто утиль розташований на окраїнних районах і доставка, особливо аварійних авто може вирішити лише спеціалізований транспорт. Прийом авто в утиль вирішує проблеми очистки вулиць та дворів від кинутих машин. При цьому здача старого авто в утиль незабаром може принести певну вигоду автовласникам.

З прийняттям закону про виплату компенсації здане авто в утиль дасть можливість отримати сертифікат на 50 тисяч рублів, який можна буде використати на придбання нового автомобіля вітчизняного автопрому. Багато хто називає цей закон своєчасним.

Після прийняття закону утилізувати старий автомобіль стане вигідніше, ніж просто кинути. Адже сертифікат можна буде використовувати не тільки на придбання нової автомашини, його можна буде використовувати на придбання палива. Брухт старих авто це не тільки проблема Росії. У країнах Європи її давно вирішують проблему утилізації з допомогою винагороди за те, що власник вирішив здати авто в утиль. Поки в Росії відсутній закон про утилізацію здати автомобіль на металобрухт повинен сам власник. В принципі в цій операції немає нічого складного. Знятий з обліку автомобіль допомогою евакуатора доставляється на авто утиль. За зданий автомобіль в утиль виплачується грошова сума, яка залежить від його ваги. Вона з лишком покриє всі збитки, пов’язані з доставкою автомобіля в утиль.

Короткий опис статті: здати машину на металобрухт авто, утиль, автомобіль, утилізовані машини, металобрухт

Джерело: Авто утиль, утилізовані автомобілі, машини на металобрухт

Також ви можете прочитати