Здача металобрухту

БАЗА БРУХТУ, здача брухту без проблем. Металобаза Київ

29.09.2015

Металобаза

Ласкаво просимо в компанію «БАЗА-ЛОМУ». Ми займаємося прийомом брухту кольорових металів. Ми працює з даного питання як з київськими партнерами, так і з представниками інших регіонів країни. Готові співпрацювати як з фізичними, так і юридичними особами.

Мінімальна партія поставки брухту — 50 кг. Для обсягів понад 5 тонн у нас є особлива пропозиція, яке вас неодмінно зацікавить.

• Час роботи: понеділок – п’ятниця з 9:00 до 17:30.

• Телефони для контактів з представниками компанії: (097) 62 62 735 або (050) 2-400-108.

Наша металобаза завжди відкрита для вас. Ми завжди вітаємо нових клієнтів і партнерів, як зі столиці, так і з інших регіонів.

Металобаза Київ

У великих мегаполісах, таких, як Київ, завжди була велика проблема з відходами металу. Це не тільки відходи промислових підприємств, але і різна техніка, деталі, що вийшли з ладу, металоконструкції, верстати і прилади.

Якщо вибирати між утилізацією на звалищах і переробкою, то другий варіант набагато більш екологічний і безпечний. До того ж, це джерело чималих доходів і це варто враховувати.

У Києві та регіонах є чимало підприємців, яких цікавить дане питання. Ми співпрацюємо з багатьма з них. Якщо вас цікавить металобаза Київ. на якій були б гідні ціни на закупівлю, то ви її знайшли.

База металу

У вас залишається велика кількість відходів при будівництві, ремонті, на виробництві? Зібралася металева стружка, обрізки профілю, кабель, неіржавіюча сталь, мідь, алюмінієвий лом, радіатори і акумулятори? Будь лом, як у чистому вигляді, так і у виробах приймає наша база металу «БАЗА-ЛОМУ».

Чому важливо здавати металобрухт? Відповідь гранично проста. Видобуток руд пов’язана з серйозними екологічними проблемами. Деякі види металів на території нашої країни не видобуваються. Тому так важливо організувати оборот вторинного металу. Це гарантія екологічної безпеки та економічної стабільності. Крім того, це дуже вигідно, як для покупця, так і для продавця.

Лом металевих виробів і конструкцій більше не займає місце, не іржавіє на звалищах, а використовується повторно для створення нової продукції, яка ще не один рік буде служити на благо людей.

База брухту

Без удаваної скромності, ми найбільша і надійна база брухту. в якій вас чекають відмінні ціни.

Отже, що ми можемо запропонувати:

• Закупівля брухту від 1 тонни і більше.

• Допомога у складанні та доставці великих конструкцій

• Оцінка вартості прямо на вашому об’єкті

Короткий опис статті: здача металобрухту Компанія «БАЗА-ЛОМУ» займається прийомом металобрухту кольорових металів. Ми здійснюємо закупівлю металобрухту, включаючи демонтаж металоконструкцій, вивіз брухту по Києву та регіонам. база брухту, здача брухту, база металу, база метталолома в києві, металобаза

Джерело: БАЗА БРУХТУ — здача брухту без проблем. Металобаза Київ

Також ви можете прочитати