Металобрухт

Бізнес ідея: Відкриття пункту прийому металобрухту . Ідеї для

02.10.2015

Бізнес ідея: Відкриття пункту прийому металобрухту
Бізнес ідея: Відкриття пункту прийому металобрухту

У цієї ідеї бізнесу буде розказано, як відкрити пункт прийому металобрухту. У деяких людей, напевно, вже є досвід відкриття пункту металобрухту. Звичайно ж, краще всього відкривати пункт металобрухту в центрі великого міста. Це буде набагато прибутковіше. Навіть якщо ви живете в невеликому місті це зовсім не перешкода для відкриття пункту металобрухту. Більшості людей відомо, що основне джерело металобрухту – це приватний сектор будь-якого міста. Прийом металобрухту в такому випадку приймається за більш дешевими цінами, ніж у великих містах, а отже, дохід буде значно вище.

Відкриття пункту металобрухту це дуже не звичайний, якщо не сказати більше. Такий бізнес зазвичай офіційно не реєструється не де, а значить, за великим рахунком, він не легальний. Хоча в місті люди ставляться до пункту металобрухту як до досить легальному бізнесу. У кожному бізнесі точно з вас вимагатимуть гроші за товар, який вам буде запропоновано. А в бізнесі по прийому металобрухту навпаки, ви пропонуєте гроші населенню за той металобрухт, який вони приносять і здають у ваш пункт металобрухту. І саме це і є родзинка бізнесу прийому металобрухту. В даному бізнесі немає часу застою і немає сезонності. Гроші зайвими не коли не бувають і саме тому люди будуть здавати металобрухт до пункту прийому металобрухту. Але, як і в будь-якому іншому бізнесі і тут є свої тонкощі і про них треба знати.

Стартовий капітал у даному бізнесі становить приблизно 2000 у.е. Стартовий капітал окупається буквально через кілька місяців. А річна виручка складає 20 000 у.е. — 26 000 у.е. Для стартового капіталу гроші можна взяти в банку. Але в кризу не варто цього робити.

Якщо ви правильно підійдете до справи, то приблизно через два тижні ви можете вивезти першу машину металобрухту. Але врахуйте, що одна машина за раз вивозить не менше десяти тонн.

Ви можете заробити на кожному кілограмі металобрухту заробляєте від п’яти центів. Один вивіз машини принесе вам близько 400-500 доларів гарного доходу. Все залежить від місця розташування пункту прийому металобрухту. Якщо ваш пункт прийому металобрухту розташований у вдалому місці, то можна вивести приблизно до чотирьох машин.

наприклад, чорний важкий метал приймає за ціною 10-12 центів за кілограм. Жесть — по 2,5 цента за кілограм. Великий габарит (холодильники, газові плити) — по 4 центи.

Тепер поговоримо про необхідному персоналі. Як мінімум треба дві людини. Одна людина хто власне приймає метал у терезів, а другий повинен відповідати за розбирання металу на частини (двигуни і багато іншого). Те, що чоловік добуває з розібраних двигунів (мідь, алюміній, іноді бронза або латунь) зазвичай він здає приймальнику за малу ціну. У багатьох місцях мідь коштує 2.6 долара за кілограм, алюміній 1 долар за кілограм і бронза 1.2 долара і т. д.

Те, що прийняв ваш працівник, тобто кольоровий метал, пересдается зазвичай на третину долара дорожче звичайної ціни. У середньому 300 — 400 кілограм накопичується за тиждень. І на цьому можна заробити близько 120 доларів. Це якщо не включати чорний метал.

Приймальники працюють по змінно. Один змінює іншого, коли перший прийме металобрухту на одну машину і докладно на папері відзвітує перед своїм роботодавцем. В середньому тривалість однієї зміни продовжується до тих пір, поки не накопичитися десять тонн чорного металу. На жаль, зміни цілодобові, тому що основний потік металобрухту йде вночі. Працівник у такому разі ночує на своєму робочому місці. З одного боку це складна робота. Проте, багато людей йдуть на цю роботу, так як за тиждень можна заробити 200-300 доларів можливо навіть більше. 100 доларів так сказати легальна зарплата, а решта виходять на недовесах.

Перед тим як відкрити пункт прийому металобрухту потрібно придбати два види ваг. Перший вид терезів так звані тонники – це такі ваги, на яких можна зважити відразу близько тонни металу. Другий вид терезів – це стрілочні з гирями. Вони знадобляться для прийому кольорового металу. Обидва види ваг вам обійдуться близько 600 доларів. Найкраще з метою економії грошей взяти ваги колишні у вживанні. На орендованій площі у вас повинно бути близько 20 кв. м. де буде розміщуватися прийнятий металобрухт. А тепер варто поговорити про так звану даху. Ви самі можете переконатися, що крім обласної прокуратури не хто вам не зможе забезпечити спокійної роботи.

Далі варто подумати про місце оптового збуту металобрухту. Ви можете організувати точку оптового прийому металобрухту. це, до речі, менш клопітно і більш швидко.

Так само вигідним буде відкрити пункт прийому металобрухту. якщо ви живете в місті, де є морський порт або судноплавна річка. Після зважування кожної машини забирає максимум 20% іржі. Саме цим живуть оптові пункти прийому металобрухту. А це не погана сума грошей. До речі, в машині, в якій розміщено металобрухт не повинно бути металу в мішках, інакше його вважатимуть за 50 кілограм сміття і викинуть. Бажано, що б металобрухт в машині при перевезенні був упакований професіоналами. Якщо це буде не так, то даішник, який побачить цю машину, оштрафує вас приблизно на 10.е.

Для того, що б вас не обдурили в порту або на оптовому продажу металобрухту бути присутнім особисто, тому що розрахунок відбувається на місці. Не варто довіряти приймальнику всі гроші, особливо якщо для вас це людина малознайомий. Кожен день варто телефонувати на оптову базу і дізнаватися ціни на метал, тому що ціни річ дивна і змінюється кожен день

Переработатка для сайту: www.allprobiz.net

Переглядів: 10826

Короткий опис статті: металобрухт

Джерело: Бізнес ідея: Відкриття пункту прийому металобрухту » Ідеї для бізнесу

Також ви можете прочитати