Лом

Брухт Абсурдопедія

05.10.2015

Лом

У давнину лом коштував стільки, що часто заради його покупки потрібно продати все до останньої нитки

Лому супроти прийому немає

Зміст
Походження Спочатку був робочим інструментом — звичайним безлопастным шилом. Кодова назва лом почали вживати щодо ранніх версій у військовій справі, щоб приховати від супротивника витоки конструкції. Нова назва закріпилася остаточно після ряду вдосконалень, які зберегли незмінним зовнішній вигляд пристрою, але конструктивна схожість з прототипом було втрачено. Крім того, слово Лом легше запам’ятовується обслуговуючим персоналом в процесі навчання, а на полі бою робить страхітливе вплив на особовий склад ворога.

Конструкція З першого погляду лом здається звичайним шматком металу. але це лише ілюзія, покликану приспати пильність противника. Насправді в металевому контейнері знаходиться термоядреный микрореактор. електронна гармата, фокусуючий набір котушок, гравітаційний стабілізатор і пристрій штучного інтелекту .

В сучасних ломах також іноді використовується система самонаведення, але партія не підтримує використання цих знарядь з-за їх безглуздість. Під час бойового помаху штучний інтелект починає розгін електронної гармати і направляє пучок електронів прямо в джерело живлення гравітаційного стабілізатора, і, коли бойова частина доходить до зіткнення з противником (або власником, якщо той не вміє використовувати настільки тонке обладнання), запускає його (стабілізатор, а не супротивника), в результаті чого, по-перше, маса бойової частини на момент зіткнення збільшується в десятки разів, а по-друге, її поверхню на короткий проміжок часу генерує потужне електричне поле, дезинтегрирующее все на своєму шляху. (Цей абзац написаний саме цим самим штучним інтелектом. Самі можете переконатися в його безглуздості).

Древнешумерское зображення бою на ломах

Автоматизм конструкції, і не властива іншим видам суперзброї простота використання, що не вимагає ні знання Сили. ні Чака Норріса. робить лом універсальним зброєю ближнього бою для широких мас населення.

ЛБМ в деактивированном стані

Види ломів Згідно ГОСТ. існує три види ломів:

Лом важкий ближнебойный (ЛТБ ) — найбільша і найпоширеніша модель. Володіє сильним ударом, потужністю 10 000 КГ/АМ. а також зупиняє ефектом, рівним удару ногою з розвороту. Стоїть на озброєнні в елітних частин радянської армії — глибоко законспірованих під двірників і будівельників спеціально навчених ніндзя. Для північних регіонів випускається також утеплена модифікація ЛТБ-У.

ЛОХ в бойових умовах. Вид з кабіни Р. Фрімена

ЛОХ в процесі боротьби зі світовим злом

Лом полегшений хріновий (ЛОХ ) — полегшений варіант ЛТБ. Не генерує дезинтегрирующее полі, що дозволяє заблокувати його удари світловим мечем. але нічим більше. Забезпечений обценьками для забезпечення боєприпасами гвоздемета. зазвичай поставляється з ЛОХом. Стоїть на озброєнні в наукових співробітників Америки, зазвичай використовується для боротьби субтильних бородатих очкариків з світовим злом .

Результат випадкового застосування ЛМС біля складу боєприпасів в с. Новобогданівка

Лом метальний самонаводящийся (ЛМС ) — ультимативну зброя далекого бою. Може використовуватися для знищення як піхоти, так і техніки противника з рівною ефективністю. Перші ЛМС запускалися за допомогою м’язової сили стрілка, але, стараннями українських ракетобудівників, сучасні моделі вбудовані реактивний двигун і система самонаведення. В результаті ЛМС завжди попадає в ціль, хоча не завжди в ту, в яку цілилися.

Нещодавно серед вузького числа обмежених фахівців військового ломостроения поширилася новина про те, що в елітний загін спеціального призначення, який охороняє Сибірський палац матері Обама. надійшли на озброєння ЛМС з урановими сердечниками, т. н. УРАНОВІ ЛОМИ (М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ). М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ були створені в надрах Великого адронного колайдера групою божевільних молдавських вчених. Подейкують, що в якості генерального консультанта проекту був запрошений сам Гордон Фрімен .

Програмне забезпечення М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ дозволяє виявляти, ідентифікувати та супроводжувати цілі на дальніх дистанціях, одержувати і передавати інформацію з поля бою через захищені канали передачі даних. Крім цього, за твердженням розробників, ЛМ здатні виявляти быстродвижущиеся цілі, такі як покемони. керовані ракети, дівчатка-чарівниці і навіть (. Михайло Боярський. Конструкція М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ настільки досконала, що його практично неможливо зруйнувати. Єдиний достеменно відомий метод руйнування М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ — його опалення в червоної ртуті. збагаченої через бурбулятор .

Бойове застосування Це стрілянина з брухту по горобцях

Народна мудрість про надпотужне зброю

Процес боротьби добра зі злом. Завдяки вмілому використанню ЛОХа, добро перемагає зло.

  1. З-за абсолютної бронебойности лом використовується переважно проти танкових військ. величезних бойових роботів. дівчаток-чарівниць і джедаїв. Використання її проти інших цілей також незмінно призводить до летальних наслідків для останніх, але вважається нераціональною витратою боєприпасів. Варто також звернути увагу на особливий ефект, що надається ломом на наркозалежних супротивників. але ми цього робити не будемо.
  2. Як вже говорилося, ЛОХ і використовуються під час боротьби добра зі злом .
  3. Оригінальне застосування брухту було виявлено в анналах відомого наукового ресурсу Google. Виявляється, лом можна використовувати для самознищення поїзда разом із залізницею. Суть методу полягає в запускании лом а в унітаз потяга. Однак, існує ймовірність вильоту брухту з унітазу наступного вагона з усіма витікаючими наслідками. Описаний спосіб раніше застосовувався для самознищення бронепоїздів. Науці також належить з’ясувати працездатність способу при використанні накладних рейок Ж-05. особливо в момент проезжания одного поїзда з даху іншого.
  4. Також відомо колосальну руйнівну дію потенційного брухту .

Найчастіше воно спостерігається стосовно до алюмінієвих проводів ЛЕП. Зазвичай при обриві електромережі приїхала бригада ремонтників, бачачи відсутність оних, констатує факт: «спиз##на лом ». В залежності від складу зникаючого металу, розрізняють чорний і кольоровий лом. Таким чином, в Росії будь-які металеві предмети, що залишаються без належного нагляду, постійно ризикують перетворитися в один із зазначених типів брухту .

Короткий опис статті: лом лом — високотехнологічне інтелектуальне бронебійна зброя ближнього бою, а, відповідно… Абсурдопедія,absurdopedia reverted,Лом,Чугуний,Сила,Чак Норріс,ГОСТ,Удар ногою з розвороту,Ніндзя,Світловий меч,Дівчатка-чарівниці,Михайло Боярський,Народна мудрість

Джерело: Лом — Абсурдопедія

Також ви можете прочитати