Брухт алюмінію ціна

Брухт алюмінію . СпецСплав ДВ Продаж кольорового металопрокату

17.08.2015

Брухт алюмінію

Алюміній входить до числа цінних кольорових металів. Багато компаній хочуть брухт алюмінію купити, адже саме він займає перше місце серед всіх легких кольорових металів як з виробництва, так і споживання. Головні його властивості: невисока щільність, велика тепло — і электропроводнос ть, а також хороша пластичність.

Можна брухт алюмінію купити для переплавки і повторного використання практично у всіх галузях сучасного господарства. На брухт алюмінію ціна визначається тим, в якому саме вигляді знаходиться алюміній: чистий метал, сіль, сплав або ж оксид.

Брухт алюмінію купити в чистому вигляді можна для виготовлення химаппаратуры і електропроводів, він також підходить для виробництва прикрас, харчової фольги та посуду, декоративних виробів, а також використовується у виготовленні відбивних телескопічних дзеркал і т. п. На високоочищений брухт алюмінію ціна буде вище, ніж на сплав, де зазвичай міститься не менше двох-трьох легуючих добавок, що підвищують механічну міцність готового виробу.

Також лом алюмінію купити можна для переплавки і виробництва сталі, де він використовується як розкислювач і легирующая добавка для жаротривких сталей. Звичайно, вигідніше трохи брухту алюмінію купити для такої переплавки, адже для брухту алюмінію ціна дещо нижча, ніж виготовлення з первинної сировини.

З одного боку, на брухт алюмінію ціна не дуже висока (дешевше міді, бронзи або латуні), адже це досить поширений метал, але разом з тим на брухт алюмінію ціна тримається на рівні вище вартості відходів свинцю.

Короткий опис статті: брухт алюмінію ціна «СпецСплавДВ» здійснює прийом брухту кольорових і чорних металів в ДФО і пропонує брухт алюмінію (ел тих, харчової, профіль АТ, мікс) +7(4212)28-00-11 Статті

Джерело: Брухт алюмінію | СпецСплав ДВ Продаж кольорового металопрокату

Також ви можете прочитати