Різне

Брухт алюмінію ціна, алюміній скупка, брухт алюмінію Спб

21.08.2015

Брухт алюмінію

Компанія «Номс» приймає і купує відходи кольорових металів для переробки та вторинного промислового виробництва готових виробів. Ми приймаємо брухт алюмінію, міді, нержавіючої сталі, латуні, бронзи, титану, нікелю сплавів та іншого металобрухту. Ми допомагаємо виробничим компаніям швидко і вигідно позбутися брухту кольорових металів в Санкт-Петербурзі. Ми ведемо скупку і прийом брухту алюмінію та іншого металобрухту в спеціалізованих приймальних пунктах, забезпечуємо вивезення металобрухту транспортом компанії в СПб. При цьому, скуповування лому алюмінію в СПб у нас ведеться дорого!

Що таке брухт алюмінію?

Алюміній — метал, який активно використовується в промисловому виробництві широкого асортименту виробів. При цьому алюміній — достатньо рідкий метал, який має високу вартість, яка відображається на вартості готової продукції. Використовуючи брухт алюмінію для виробництва виробів, ми скорочуємо витрати на їх виробництво та сприяємо економії природних ресурсів.

Брухт алюмінію буває різних видів. Компанія «НОМС» веде на приймальних пунктах у СПб приймання брухту алюмінію, який виходить з електротехнічних виробів, кабелю і проводів, деталей і запчастин, тари, посуду, бідонів, алюмінієвого (віконного і дверного) профілю та вагонки, авіаційного алюмінію і алюмінію змішаного, стружки і фольги, алюмінієвих радіаторів, побутових алюмінієвих виробів і т. п.

Прийом брухту алюмінію

Прийом брухту алюмінію в СПб ми здійснюємо у відповідності з вимогами та законодавством РФ. Ми володіємо всіма дозвільними документами — ліцензіями, сертифікатами, і в змозі забезпечити приймання брухту алюмінію необхідними супровідними документами, які підтверджують законність і правильність проведення скупки і приймання брухту алюмінію в СПб.

Крім того, компанія «НОМС» працює без посередників і має прямі контакти з підприємствами, що виробляють переробку брухту алюмінію та виробництво з нього промислових і побутових виробів. Це дозволяє нам вести скуповування лому алюмінію дорого і приймати брухт алюмінію в будь-яких обсягах.

Ми володіємо необхідним ріжучим і монтажним обладнанням для розбирання і демонтажу виробів, що містять алюміній, а при необхідності готові надати свій власний транспорт для вивезення брухту алюмінію з території підприємств в СПб!

Ми ведемо скупку і приймання брухту алюмінію на своїх приймальних пунктах, виконуємо всі необхідні процедури, працюємо з юридичними і фізичними особами, зацікавленими здати брухт алюмінію в узаконеному порядку! Вартість скупки брухту алюмінію у нас вища, ніж у наших конкурентів в Санкт-Петербурзі!

Короткий опис статті: брухт алюмінію ціна Наша компанія приймає і скуповує брухт алюмінію за вигідною ціною в Петербурзі. алюміній брухт алюмінію кольоровий метал металобрухт прийом пункт куплю купимо приймання здати здача купівля ціна вартість дорого Спб Петербург

Джерело: Брухт алюмінію ціна, алюміній скупка, брухт алюмінію Спб

Також ви можете прочитати