Різне

Брухт алюмінію . Ціна р. Ярославль ТОВ Транзит-Сервіс

05.10.2015

Брухт алюмінію

ТОВ «Транзит-Сервіс» здійснює скупку і продаж брухту чорних і кольорових металів. Необхідно придбати або збути брухт алюмінію. Де можна купити або продати брухт алюмінію, ціна якого оптимальна? У Вас виникли такі питання? Не роздумуючи, звертайтеся до наших професіоналів. Вони запропонують вірне рішення цих питань.

Алюміній один з найбільш затребуваних кольорових металів. Застосовується як в промислових сферах, так і в побутових. Таку популярність даного сріблясто-білому (схожого на срібло) металу присвоїли відмінні фізико-технічні характеристики, такі як: легкість, пластичність, висока електрична та теплова провідність, стійкість до корозії. Густина його становить 2,7 г/см3. Легко плавиться при температурі 600°С і кипить при 2452° С. Алюміній володіє здатністю утворювати сплави майже з усіма металами. Його блискуча і рівна поверхня чудово відбиває світло від 80 до 93% у видимій області спектра в залежності від довжини хвиль.

Брухт алюмінію | Застосування

В чистому вигляді брухт алюмінію є досить м’яким металом, для усунення цієї властивості застосовуються додаткові добавки, за рахунок них зростає твердість металу, деколи в десятки разів.

Використовується як вторинна сировина. Для подальшої виплавки нової продукції та вторинної переробки, застосовується алюміній різного складу та призначення. В силу своїх властивостей і невисокої вартості, алюміній і сплави широко застосовується в промисловості:

  • 28% металу йде на виробництво банок для напоїв, харчової тари;
  • 17 % застосовується у машинобудівному виробництві, включаючи військову техніку, літаки, залізничні пасажирські вагони;
  • 16% в конструкціях будівель;
  • 8% в електричних пристроях і лініях електропередач;
  • 7% в товарах народного споживання, холодильники, пральні машини та ін;
  • решта йде на виробництво телеантен, фарб та пігментів.

Співпрацю з ТОВ «Транзит-Сервіс» — запорука Вашого успіху! Брухт алюмінію, ціни найкращі!

Короткий опис статті: брухт алюмінію ціна ТОВ » Транзит-Сервіс здійснює скупку і продаж кольорових і чорних металів. Необхідно придбати або збути брухт алюмінію? Де можна купити або продати брухт алюмінію, ціна оптимальна? У Вас виникли такі питання? Не роздумуючи, звертайтеся до наших професіоналів. брухт алюмінію, брухт алюмінію ціна

Джерело: Брухт алюмінію | Ціна р. Ярославль ТОВ » Транзит-Сервіс

Також ви можете прочитати