Лом

Брухт чорних металів. Продам металобрухт. Чорний лом продати.

20.09.2015

ТОВ «Дніпропетровський ЦветМет»: металобрухт зі всієї України

Підприємство ТОВ «Дніпропетровський ЦветМет» у відповідності з ліцензіями:

Ліцензія на заготівлю, переробку металобрухту кольорових металів серія АВ № 611293 чинна з 13.06.2012 по 13.06.2017 р.

Ліцензія на заготівлю, переробку металобрухту чорних металів серія АВ № 611275 чинна з 13.06.2012 по 13.06.2017 р.

здійснює переробку кольорового і чорного брухту. Ми закуповуємо брухт чорних та кольорових металів для подальшої переробки і пропонуємо найкращі ціни на прийом металу.

Ми зацікавлені в покупці металу — лому бронзи, латуні, свинцю, алюмінію, міді – ціна металобрухту формується на основі курсів LME (Лондонській Біржі Металів).

КУПУЄМО І ПЕРЕРОБЛЯЄМО МЕТАЛОБРУХТ. ЦІНИ — ВИСОКІ.

«Купити метал, брухт чорних металів!», «Куплю брухт кольорових металів!», «Куплю брухт міді!» — якщо подібні пропозиції для вас актуальні, будемо раді співпраці. Ми з задоволенням готові купити метал будь-якого виду. Закупівельна ціна вас приємно здивує.

Компанія ТОВ «Дніпропетровський ЦветМет» закуповує брухт чорних та кольорових металів різних класів і груп, металеву стружку, а також відходи кабельно-провідникової продукції. Ми здійснюємо прийом металобрухту партіями від 1 тонни, а також відходи кабельно-провідникової продукції для подальшої переробки на гранулят.

Наша компанія дорожить своєю репутацією, і тому ми здійснюємо професійну переробку металобрухту. У нашому арсеналі високоякісне обладнання, відповідне високотехнологічного процесу подальшої обробки брухту.

Ми пропонуємо найкращі ціни на металобрухт, які формуються на основі курсів LME і розраховуємо на зацікавленість з Вашого боку і вибір нашого підприємства як партнера.

Якщо вас цікавить, де можна здати на брухт чорних металів або інший брухт, то, звичайно ж, в першу чергу ви будете шукати відповідні оголошення в інтернеті або запитайте у знайомих, чи не знають вони хороші пункти здачі. Але не поспішайте звертатися по першому наданим вам адресою, оскільки ціна металобрухту на різних складах відрізняється!

Продам металобрухт!

Тим, хто вирішив продати металобрухт, необхідно не просто вибрати кращу вартість на покупку такого товару, але треба простежити, щоб вона ґрунтувалася на курсах Лондонській Біржі Металів. Це гарантує вам, що металобрухт ви продасте на найбільш вигідних умовах і знайдете відмінного партнера в даній сфері.

У вас для продажу є великі обсяги стружки з металу, різних сортів металобрухту або відходів кабельно-провідникової продукції? Не хвилюйтеся! Хороші підприємства, які заявляють «Куплю брухт», здійснюють його переробку, тому вони зацікавлені в будь-якому класі або групі металобрухту. Сміливо звертайтеся до них.

Закупівля брухту чорних металів

Брухт чорних металів в наш час користується популярністю серед активних жителів Дніпропетровська і більшої частини підприємств України, які активно займаються металургією. Чорний брухт це брухт не кольорових та дорогоцінних металів, тобто це метал, який з часом піддається корозії. Найбільш часто це можуть бути металоконструкції на різних промислових майданчиках, або колишніх цехах заводів, невикористовувані металеві каркаси і т. п. Багато юр особи, маючи на своїх об’єктах подібні матеріали, рідко розмірковують про можливість грамотної реалізації такої сировини, практично не докладаючи до цього жодних додаткових зусиль і коштів. Маючи таким видом сировини, ви легко можете звернутися будь-яким зручним для вас способом Дніпропетровський кольорові метали і кваліфіковані фахівці організовують для вас закупівлю брухту чорних металів з самовивозом з вашої території. При цьому будуть надані всі необхідні документи, копії ліцензій, ми підпишемо з вами договір на взаємовигідних умовах.

Всі переваги вторинних ресурсів
Брухт чорних металів – найбільш популярне вторсировину

Більшість людей чуло про те, що, використовуючи вторинні ресурси, ми допомагаємо зберегти природу нашої планети. Зокрема, закупівля брухту, яку ведуть спеціалізовані підприємства, дозволяє зберегти найбільш цінний вид матеріалів – корисні копалини, які не заповнюються протягом життя декількох поколінь. Тому брухт чорних металів дуже активно використовується в усьому світі для того, щоб підвищити ефективність використання матеріалів, а також знизити ціну готових виробів завдяки меншій вартості сировини вторинної переробки. Як використовувати чорний лом – продати, використати або викинути?

Існує кілька варіантів того, як вчинити з наявними у вас металевими виробами, не придатними для подальшого використання. Найбільш простий з них – викинути на смітник. Однак у такому разі ви несете збиток, так як не отримуєте жодної копійки від його залишкової вартості. Крім того, у багатьох країнах вже приймаються жорсткі утилізаційні закони, що передбачають штраф за неналежним чином використаний брухт чорних металів ціна якого може бути досить високою. Найкращий вихід – це переробка. Однак ні фізичні особи, ні більшість юридичних осіб не володіють спеціальним металургійним устаткуванням. Саме для цього ведеться закупівля брухту тими учасниками ринку промислової продукції, які займаються його вторинним використанням. Від чого залежить ціна металобрухту?

Встановлена на брухт чорних металів ціна може сильно варіюватися в залежності від виду та якості матеріалів. Насамперед, варто визначити, який саме чорний лом ви збираєтеся продати. Найбільшою цінністю володіє неіржавіюча сталь, а також металеві деталі з покриттям з нікелю, хрому або їх сплаву. Менше цінуються феросплави без покриття, а також чавун з великою кількістю домішок. Крім того, ціна металобрухту залежить і від його стану – як правило, при здачі матеріалу у вигляді стружки або обрізків, його вартість буде на 40-60% нижче. І, звичайно ж, варто звертати увагу на ступінь забур’яненості іншими матеріалами, зокрема, пластиком, деревиною, а також побутовими відходами – при високому їх утриманні у брухті, його ціна пропорційно зменшуватися.

Ціна металобрухту

Основа сучасної промисловості – метали. Їх ми можемо побачити практично скрізь. З металів зроблені фундаменти в будинках і автомобілі, які їздять по вулицях. Металевими є навіть захисні кришки в мобільних телефонах. Але мало хто знає, що трапляється з цим матеріалом після того, як у нього закінчується термін служби. Якщо це брухт чорних металів, який включає в себе різні відходи від процесу лиття, жерстяні банки і навіть нержавіючу сталь, тоді його здають в спеціальні пункти, після чого він зазвичай вирушає на завод і піддається переробці. Багато людей вважають за краще позбавитися від непотрібного мотлоху на території свого домоволодіння, а якщо це чорний брухт продати його. Якщо мова йде про європейських країнах, там діє дуже суворе законодавство, що регламентує всі подібні дії. Мало хто знає, але навіть автомобілі у західній Європі зроблені на 80 % з переробленої сировини, з 2020 року цю норму посилюють і автовиробники повинні будуть впроваджувати на своїх заводах технології, що дозволяють створювати машина, що складаються на 100% з переробленої сировини. Це ж стосується і брухт чорних металів, ціна на нього постійно зростає. На жаль, у багатьох країнах СНД приблизно в 90-х роках, коли економіки країн перебували в стагнації, один з основних способів для людей отримати хоч якийсь прибуток – було злодійство. Багато хто пам’ятає вкрадені люки, паркани і сітки, які потім здавали на пункти прийому металів. Зараз така проблема досі існує, але вже в меншій мірі. Після того, як була здійснена закупівля брухту, варіантів подальших дій декілька. Його сортують, навантажують в спеціальні гідравлічні преси і роблять з брухту спресовані куби. Після цього вони відправляються на завод. Там метал відокремлюють від різних домішок і переплавляють. Багато автомобілів, які можна побачити на вулицях міста можуть бути зроблені саме з такого переробленого металу. Як вже згадувалося вище ціна металобрухту на ринку постійно зростає. І відбувається це зовсім не із-за того, що люди дбають про екологію. Просто в земних надрах залишається все менше і менше корисних копалин, і кожен видобутий кілограм руди, через 50 років, буде коштувати як золото. Саме з цих причин, уряди різних країн стимулюють людей і підприємців здавати сировину на утилізацію і вторинну переробку.

ВИРОБЛЯЄМО ГРАНУЛЯТ

ТОВ «Дніпропетровський ЦветМет» виробляє високоякісний мідний і алюмінієвий гранулят. Основою є брухт і відходи кабельно-провідникової продукції, розсортовані відповідно до чинного Класифікатора сортів брухту міді після первинної обробки».

Наше високотехнологічне обладнання дозволяє ефективно подрібнювати вихідна сировина (брухт і відходи кабельно-провідникової продукції) на гранули з подальшим отриманням мідних фракцій. В результаті ми отримуємо високоякісну мідь і алюміній. Ціна сировини при цьому залишається оптимальною, з огляду на відсутність націнки за експлуатацію застарілого обладнання, яка присутня у більшості інших підприємств, а весь наш технологічний процес відповідає всім ГОСТам. Детальніше про процес переробки – у нас у відповідному розділі.

ДОСТАВЛЯЄМО ВАНТАЖ

Наше підприємство здійснює закупівлю металобрухту, а також надає послуги по доставці вантажів по Україні. Ми використовуємо автомобілі ДАФ з бортовим тентованим напівпричепом і вантажопідйомністю до 21 тонни. Завдяки знімному тенту, завантаження можна здійснювати зверху, збоку і ззаду автомобіля.

Таким чином, в інтересах нашого підприємства не тільки вигідно купити кольоровий і чорний лом, але й оперативно доставити його на металургійні заводи.

В нашу сферу діяльності також включається продаж чорного брухту видів 1, 2 і 3

Короткий опис статті: лом

Джерело: брухт чорних металів. Продам металобрухт. Чорний лом продати. Ціна металобрухту в Україні, куплю брухт Дніпропетровськ

Також ви можете прочитати