Кольоровий металобрухт

Брухт кольорових металів. Збір кольорового металобрухту.

14.08.2015

Брухт кольорових металів.

Головна > Брухт кольорових металів

Один з важливих напрямків нашої роботи — прийом кольорового металобрухту .

RealLom має ліцензію на здійснення заготівлі, переробки та реалізації брухту кольорових металів, видану департаментом природокористування і охорони навколишнього середовища міста Москви.

Купуємо наступний кольоровий металобрухт:

  • алюміній — віконні рами, двері, холодильники, вентиляційні системи, опалубка, блоки двигунів, різні корпусу (літаки, човни, автомобілі, комп’ютери) і т. д.;
  • мідь — кабель, трансформатори, підстанції, мідні котушки, електродвигуни, вентиляційні установки та інше;
  • бронза і латунь — сантехніка, столові прилади, пам’ятники, ручки, навіси;
  • свинець — акумулятори, обмотка кабелю (броня), різні вантажі і противаги;
  • титан — відходи оборонної промисловості (літаки, танки, підводні човни);
  • магній — в основному це літаковий металобрухт;

Не приймаємо брухт дорогоцінних металів: золото, срібло, платина, паладій.

Збір кольорового металобрухту.

Переробка таких металів як мідь, алюміній — вважається особливо вигідною. При правильній організації заготівлі кольорового брухту практично не відбувається втрати сировини.

Нам можна здати відходи будь-якого кольорового металу з таблиці Менделєєва. У чистому вигляді такий металобрухт досить рідко зустрічається, і взагалі його кількість сильно відстає від чорного. Але зате воно з лишком компенсується ціною.

На даний момент в Російській Федерації вторинній переробці піддається приблизно тільки чверть відходів. Наслідки такого марнотратства: збільшення розпилення шкідливих важких металів в навколишньому середовищі, виснаження природних ресурсів (не тільки руди, але і води, електрики, які необхідні для металевого виробництва).

Ми постаралися зробити нашу роботу як можна більш огранізованою, створили єдину централізовану мережу пунктів прийому кольорового брухту, ретельно працюємо з нашими постачальниками, щоб люди везли нам кольоровий металобрухт — щоб навколишній світ був чистішим.

Короткий опис статті: кольоровий металобрухт Приймаємо брухт кольорових металів, будь кольорові метали. Здійснюємо збір наступного кольорового металобрухту: мідь, алюміній, свинець, титан. Вивозимо метал з території Москви і Підмосков’я. брухт кольорових металів, кольорові метали, збір кольорового металобрухту

Джерело: Брухт кольорових металів. Збір кольорового металобрухту.

Також ви можете прочитати