Різне

Брухт металевий

31.07.2015

Брухт металевий

Брухт металевий ЛМ150/2М, ЛМ170/2МТУ36545456

ОПИС ТА ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ

УВАГА! При покупці вимагайте перевірки працездатності виробу. Перед експлуатацією ретельно ознайомтеся з цим документом. ПАМ’ЯТАЄТЕ! Недотримання правил експлуатації може привести до передчасного виходу виробу з ладу!

ОПИС

Брухт металевий ЛМ150/2М, ЛМ170/2М модернізований ТУ36545456 (далі-лом) є складним механічним пристроєм, виконаним за передовою технологією з використанням сучасних матеріалів, відповідає ГОСТ2342295. У конструкції брухту використані дванадцять винаходів, захищених авторськими свідоцтвами. Брухт призначений для проведення демонтажних робіт і дозволяє демонтувати будівлі, споруди, комунікації, різні технологічні установки, апаратуру і т. п. Примітка. Вкрай не рекомендується використовувати лом для демонтажу наступних предметів:1) дверні замки, двері, вікна, стіни, засоби пересування (у відсутність господарів);2) зуби і ін. кістки (в т.ч. черепні) (в присутності господарів даних предметів і свідків).Примітка до примітки: Предмети, перераховані в п. 2), допускається демонтувати після наполегливих вимог їх власника. Лом складається з металевого стрижня і двох кінців (рис.1). Кінець 1 (рис.1 поз.2) представляє з себе загострений чотиригранник, кінець 2 (рис.1 поз.3) загострений плоский. Оригінальною особливістю конструкції є те, що в якості робочої поверхні можна використати як кінці 1 та 2, так і середню частину (рис.1поз. 1) (авторські свідоцтва N14578764, N46468646).Відмінністю моделі ЛМ170/2М є підвищена довжина, що створює додаткові зручності при експлуатації виробу (авторське свідоцтво N44354636).

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВИРОБУ

ЛМ150/2М ЛМ170/2М Довжина, мм 1500 1700 Маса, кг 6.1 6.8 Максимальнаянагрузка, H:на вигин 1500 1490 ударна 6982 6981Примечание: конструкція брухту постійно вдосконалюється, тому виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, не описані в цьому посібнику, та не знижують споживчих якостей брухту.

ПІДГОТОВКА ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Перед початком експлуатації необхідно оглянути лом і переконатися у відсутності несправностей. При виявленні несправностей їх необхідно усунути (див. Можливі несправності та методи їх усунення).Справний лом міцно береться обома руками за середню частину(рис.1 поз.1). При цьому необхідно забезпечити зручне для роботи положення рук (бажано орієнтувати долоні один до одного).

ДОВБАННЯ

Даний ефект досягається здійсненням поступально зворотних рухів брухту з одночасним впливом на демонтируемую поверхню кінцем 1 (рис.1 поз.2) або 2 (рис.1 поз.3). Для цього необхідно орієнтувати лом по відношенню до демонтується поверхні так, щоб утворився в результаті кут був не менш 30е (рис.2). Потім лом приводиться в рух. Розвивається при цьому зусилля повинне бути не менш 4000H.

ВАЖІЛЬНИЙ МЕХАНІЗМ

Відмінною особливістю даної моделі є можливість використовувати лом як важеля (авторське свидетельствоN4634364).У цьому випадку лом повинен бути розташований таким чином, щоб невелику ділянку середній частині (ближче до кінця 1 або 2) стикався з демонтируемым (передвигаемым) предметом. На деякій відстані від цієї ділянки стрижень брухту повинен стикатися з іншим предметом, перевищує за вагою демонтований (рис. 3). У разі, якщо кут С (рис.3 поз.6) не більше 45е, маса другого предмета не має значення. Після цього до лому прикладається бічне (изгибающее) зусилля у потрібному напрямку з боку вільного кінця. Необхідне для роботи зусилля залежить від співвідношення довжини ділянок L1 і L2 (рис.3),і распчитывается за формулою U=(L2xM)/L1, де М-маса демонтованого (сдвигаемого) предмета.

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ ТА ДОГЛЯДУ ЗА ЛОМОМ

Після закінчення зксплуатации лом протирається сухою чистою ганчіркою, і зберігається при температурі, що не перевищує температуру плавлення металу.

ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ

Виробник гарантує нормальну роботу брухту в течение24х місяців з дня продажу. До закінчення цього строку буде проведено безкоштовний ремонт виробу в гарантійній майстерні (адреси гарантійних майстерень наведені у додатку). У разі, якщо поломка сталася з вини споживача, виробник ніякої відповідальності не несе.

Короткий опис статті: лом лом металевий Брухт металевий

Джерело: Брухт металевий

Також ви можете прочитати