Брухт металів

03.04.2017

брухт металів

Брухт металів

Прошу допомоги. )) Не можу знайти що-ж усе-таки належить до лому чорних металів і необхідна ліцензія, причому выданнаятем суб’єктом РФ в якому ця діяльність ведеться. Наприклад, чавун переробний і шлак металургійний відносяться до даного лому.

1. ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЛІЦЕНЗУВАННЯ ЗАГОТІВЛІ, ПЕРЕРОБКИ І РЕАЛІЗАЦІЇ БРУХТУ ЧОРНИХ МЕТАЛІВ 1. Це Положення визначає порядок ліцензування заготівлі, переробки і реалізації брухту чорних металів. здійснюються юридичними особами.

Можеш подивитися тут http://www.ural-steel.ru/gost_chermet А взагалі все нормативної документації ясно написано, головне вміти знайти

Мені потрібно відвезти на своєму авто лом чорних металів Законно це І що робити якщо зупинить ДПС Може які документи Хоча які документи можуть бути на залізо яке валялося років 15, а може і 25?

а чому це може бути незаконно? вони представляють яку-небудь цінність ці метали або ще що? не очкуй, все так возять і нічого ну може і пощастить. а може і подоят. Скажіть чесно, що своє — на дачі від дідуся накопичилося.

Алюмінієві пивні банку -це лом кольорового металу або побутові відходи?

Це показник ступеня деградації. Чим більше порожніх банок.

лом кольорових металів. на банці написано Дивлячись в якій ситуації — якщо їх збираєш — лом кольорових металів. а есил викидаєш де попало (свинський вчинок, до речі) — то побутові відходи Взагалі то це залишки вчеращних посиденьок в.

я,як фізична особа збирала по крупинках лом чорного металу зі свого двору протягом 3-4 лети ось вирішила його здати

здай. багато не дадуть. він дешевий молодець ну молодець!.а питання то в чому.

Переплавлення монет. Відповідальність. Цікавить відповідальність за переплавку монет для здачі в лом кольорових металів .

У США за переплавку монет передбачений штраф в 10 тисяч доларів або тюремне ув’язнення терміном до 5 років. В Росії кримінальної відповідальності за псування (сюди можна віднести переплавку монет) грошових знаків немає.

ПРО ЗАХОДИ ЩОДО ВПОРЯДКУВАННЯ РОБОТИ ПУНКТІВ ПРИЙОМУ БРУХТУ КОЛЬОРОВИХ І ЧОРНИХ МЕТАЛІВ В МІСТІ МОСКВІ Є, а по МО є таке.

Затиснули ссилочку-тА.

яка стаття кк. якщо людина бере лом кольорового металу без ліцензії. що йому загрожує?

Тут швидше від податківців ая-яй, а не від поліції. Штраф непоганий дадуть Це незаконне підприємництво. Ст. 289 КК РФ або ст. 14.1 КоАП РФ такої статті в КК РФ немає, тут максимум адміністратівка

потрібно узгодження для установки кондиціонера на фасаді багатоквартирного будинку та скління балкона?

Наведу документи по Москві і по Росії — дивіться, які є чинними для Вашого міста. По МОСКВІ є такий документик: ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ НОРМАТИВУ МІСТА МОСКВИ «УТРИМАННЯ І РЕМОНТ ФАСАДІВ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД» ПОСТАНОВУ.

В деяких містах навіть їх знімають примусово, т. к. типу порушують фасад будівлі, або абонентську плату змушують платити(300-400)р в місяць. Принаймні у нас в Реутове М. обл так воно і є Взагалі потрібна згода архітектури, але.

Кому належить автомобільний лом. який роками валяється на вулицях, чи можу я його забрати собі?

Все трохи складніше в даній ситуації. Стаття 225. Безхазяйні речі 1. Безхазяйною є річ, яка не має власника або власник якої невідомий, або, якщо інше не передбачено законом, від права власності на.

статті за крадіжку та грабіж ще ніхто не відміняв А вам доведеться довести що це лом. а не автомобіль. Адже він на кого-то зареєстрований. якщо на автохламе припустимо мають реєстраційних номерів, то бери, вантаж і здавай, тільки спасибі скажуть.

де можна інформацією побільше дізнатися про приймання чорного брухту. Ну дуууже треба

В ПОСТАНОВІ УРЯДУ від 11 травня 2001 року N 369 «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРАВИЛ ПОВОДЖЕННЯ З ЛОМОМ І ВІДХОДАМИ ЧОРНИХ МЕТАЛІВ І ЇХ ВІДЧУЖЕННЯ»

хочу відкрити пункт прийому металу в своєму гаражі. що для цього треба. щоб легально ?

Для цього потрібно зареєструватися як ІП (ПБОЮЛ) або зареєструвати юридична особа (ТОВ, ЗАТ, ВАТ) Крім того, необхідно відзначити, що даний вид діяльності підлягає ліцензуванню. Більш детально про ліцензування.

Щоб легально,відкривайте ІП.Як відкрити ІП знайдете в інеті.

що таке РПН, як поскаржитися на неправильну установку сміттєвих контейнерів?

В безпосередній близькості від дитячих майданчиків сміттєві баки розміщувати заборонено. Відповідно до статті 44 Федерального закону Про охорону навколишнього середовища будівлі, будови, споруди та інші об’єкти повинні розміщуватися з урахуванням.

Мабуть, Росспоживнагляд

Яке законодавство передбачає що лом чорного металу необхідно приниматьна бетонованою площадкехотя лом не відноситься до небезпечних відходів.

це законотворчість місцевого рівня. У федеральних законах немає такого.

Потрібно отримати офіційний дозвіл на продаж та в роздріб сувенірів?Потрібно отримати офіційний дозвіл на продаж у роздріб сувенірів? на 5 м2

Сувеніри — — широке поняття. Тому просто перелічу, ніж без ліцензії роздрібною торгівлею займатися не можна: 1) зброя (в т. ч. холодне) і боєприпаси; 2) етиловий спирт, алкогольна та спиртовмісна продукція; 3) наркотичні.

На скільки я знаю, якщо людина збирається займатися продажем (не важливо чого) ліцензія повинна бути обов’язково!

Орган видає ліцензії на лом кольорових, чорних металів

В даний час ліцензії на заготівку, переробку і реалізацію брухту чорних і кольорових металів видає Департамент природокористування і навколишнього середовища. Ліцензійна палата при адміністрації. дивлячись який регіон

Витребування свого майна з чужого незаконного владенияСитуация: На території школи (школи оформлено свідоцтво про право на землю, постійного користування) встановлений гараж. Встановити власника.

Тільки власник має право витребувати своє майно, що-небудь знести. В даному випадку, вважаю, цей гараж є безхазяйною річчю (майно, що знаходиться в гаражі необхідно в присутності дільничного описати і передати на.

Швидше за все, мова повинна йти про негаторном позові, а не про виндикационном. Ще простіше — гараж знести. тут не витребування, тут усунення препятсвий. Зверніться до власника землі (не користувачеві, а власнику), тобто к.

Варто боротися з незаконним обігом брухту кольорового і чорного металів ?А якщо варто, то як? (Я більше не про крадіжки, а про незаконне підприємництво). Буду рада абсолютно всім думок з даного питання

Та — але марно

Треба направити у всі інстанцій про даному підприємств, я думаю буде ефект! А на що бомжам нелюди (П або Ж)ить..На одних пляшках непроживешь. Жартую. А взагалі справа хороша-набагато менше стало валяться залізяк на вулиці..

Затверджується керівником приемосдаточный акт, оформлений при закупі брухту кольорових металів ?При перевірці було зроблено зауваження про те,що дані акти в обов’язковому порядку повинні затверджуватися керівником.На які регламентні документи.

Можна послатися на договір, який підписаний між продавцем і покупцем, де передбачається, що всі документи, що відносяться до договору підписуються керівником або уповноваженим представником.

Повинні обов’язково. Або директором, або особою, що заміщає директора в його відсутність. Дійсно цікаво, де це писано, що керівник організації повинен затверджувати кожен акт? Їх же може бути тисячі за місяць. Акт повинен.

Сусіди встановили кондиціонер,з нього капає вода на козирок балкона і на голову!На контакт вони не йдуть.Дістали,як бути?

Скажіть їм, що є закони, і Ви будете скаржитися, якщо вони не усунуть причину, тобто нормативні документи, що на установку кондиціонера ПОТРІБНО УЗГОДЖЕННЯ, якого у них. швидше за все, немає. І якщо вони не вирішать проблему с.

Дістати систему палицею. випадково. Зверніться в територіальну житлову інспекцію з письмовою скаргою. Доповню — ще й архітекторові місцевим поскаржтеся. Зверніться в ДЕЗ і до дільничного. Яким чином вода з козирка може потрапляти.

якщо екологія вимагає на майданчику по прийому брухту чорного металу — складати на бетонований ділянку, яка норма?Яке законодавство регламентує що складати метал потрібно нібито на бетонованому майданчику, хоча лом не відноситься до небезпечних об’єктах.

Якщо вони «вимагають» то повинні виписати припис із зазначенням виду порушення і термінів усунення. Також там зазначається яку конкретно норму права ви на своєму майданчику порушили. Все просто. А якщо немає припису — то не може бути в.

«Про лицензир.заготівлі та реалізації брухту кольорових металів «. Дане Положення втратило чинність. Що замість нього з’явилося і де знайти?

Знайти сайт з безкоштовною консультацією юристів і там запитати

як можна отримати ліцензію на будівництво і реалізацію брухту металів. про ліцензування згадує припинення деяких видів діяльності?

поки ліцензування існує.можу допомогти пояснити.якщо Москва, то можу і допомогти отримати.пишіть.

які документи необхідні для перевезення брухту металів по Росії

Накладна, де вказано продавець і покупець. І ліцензія.

підкажіть, чи потрібна при роботі з заготівлі, переробки і реалізації брухту чорних металів (ліцензія є) лицензияна поводження з небезпечними і шкідливими відходами

якщо не помиляюся, у відповідності з законом про ліцензування відд. видів діяльності, цей вид діяльності підлягає обов’язковому ліцензуванню

В якому органі можна отримати Ліцензію на прийом брухту кольорових і чорних металів ?

у податковій інспекції дають свідчення Ліцензування добровільно після отримання свідоцтва умови отримання дізнайся у податковій

Перевезення металобрухту.Якщо збираєш метал і перевозиш його на своїй машині в пункти прийому. Які наслідки на посту ДПС. Чи можуть за нього запитати? Які.

ніяких не потрібно-всі ці вимоги щодо надання документів-маячня собачий та незаконні дії працівників ОВС-ви не зобов’язані їм нічого надавати раз на особистій автомашині перевозите лом металу -він ваш особистий і ви вправі їм.

Федеральний закон від 24 червня 1998 року N 89-ФЗ»Про відходи виробництва і споживання» чинний?

Абсолютно діючий. Він ще лом чорних і кольорових металів регулює.

Так, але були зміни від 08.11.2008 N 196-ФЗ, від 30.12.2008 N 309-ФЗ) по зак. базі в редакції останніх змін.

де взяти дозвіл на устоновку і пуск спліт-системи

Привіт. Згоден з попереднім співрозмовником. Але! Наведу витяги з законів — далі думайте самі. В один прекрасний день можуть змусити зняти :-(Ось тут документи, чинні як у Москві, так і по Росії — почитайте.

Питання не повний, Якщо ви хочете зайнятися бізнесом, пов’язаним з установкою спліт систем -то треба мати ліцензію. А якщо встановити вдома -то ніякого дозволу не треба

Я хочу одному подарувати срібну підкову, куплену в звичайному ювелірному магазині за 3 тис рубмогу я перевезти її з Росії в Україну?

Задикларировать заплатити мито. 45. Митне оформлення ввезених в Російську Федерацію і вивезення з Російської Федерації дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, зазначених у додатках N 2 і 3 до цього Положення.

Допоможіть з адміністративним правом)Завдання 1 Директор заводу Анісімов, військовослужбовець Бармін та громадянин Польщі Шиманський грубо порушили правила полювання. Які санкції можуть бути до них.

Завдання 1: Все правильно ст. 8.37 КоАП РФ, на гр. Польщі, що знаходиться в РФ буде распрострянятся російське законодавство також як і на всіх інших (єдине, що потрібно буде вирішити питання про залучення до справи перекладача).

Вчитися треба, а не питати.

Короткий опис статті: де знайти кольоровий метал

Джерело: брухт металів

Також ви можете прочитати