Мідь лом ціна

Брухт металу, брухт міді, брухт алюмінію, лом нержавіючої сталі

11.08.2015

брухт міді

Брухт і відходи кольорових металів і сплавів приймають партіями. Партія повинна складатися з брухту та відходів одного найменування металу одного виду, класу, однієї групи або марки сплаву, одного сорту, надсилається на одну адресу, повинна супроводжуватися одним документом про якість (паспортом), посвідченням про вибухобезпеки. яке оформляють у чотирьох примірниках: два направляють транспортного відомства, один з яких закріплюють на видному місці в транспортом засобі; третій примірник направляють споживачеві; четвертий залишається на підприємстві, отправляющем брухт і відходи кольорових металів і сплавів — та посвідченням про дезактивацію і знешкодження шкідливих речовин для партії брухту та відходів, що надходять з підприємств, які використовують у виробничому процесі радіоактивні та шкідливі речовини.

При перевірці партії на вибухобезпечність проводять суцільний контроль.

відповідно До вимог основних санітарних правил роботи з радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізуючих випромінювань служби підприємства-постачальника проводять радіаційний контроль.

Для перевірки лому і відходів кольорових металів і сплавів класів Б і Г на відповідність вимогам цього стандарту відбирають вибірку по ГОСТ 28053, ГОСТ 28192, для інших класів — по нормативної документації.

За наявності в партії брухту і відходів у пакетованому вигляді осипи, масова частка якої становить більше 5 %, а в брикетированном вигляді — більше 10 %, всю партію приймають як поставлену розсипом.

Приймання брухту та відходів кольорових металів і сплавів всіх класів, груп і сортів проводять по масі нетто металу.

Маса нетто металу (сплаву) брухт і відходи кольорових металів і сплавів — різниця між масою брутто і масою транспортного засобу, тари та засміченості. Для алюмінію, магнію і титану наявність оксидів цих металів є засміченістю.

Під час приймання брухту і відходів, перерахованих нижче, масою нетто, що визначається за ГОСТ 28053, ГОСТ 28192, є: — для стружки, знімань, шлаків, пропиловки, фольги і порошків алюмінію і сплавів (стружка, фольга, брухт і відходи класу М), брухту, відходів, стружки, знімань шлаків, пропиловки, фольги і ціпків магнію — маса, обчислена за металургійного виходу на підставі лабораторної проби; — для знімань і сплесков кадмію — маса міститься в них кадмію; — для сміття і металургійних відходів міді та мідних сплавів — маса містяться в них міді (при її утриманні не менше 3 %), цинку (при його утриманні не менше 5 %), олова (при його утриманні не менше 0,5 %), свинцю (при його утриманні не менше 1 %), нікелю (при його утриманні не менше 1 %); — для відходів нікелю і нікелевих сплавів V групи класів А і Б, відходів класу М — маса містяться в них нікелю, кобальту і міді; — для інших відходів олова, олов’яних і олов’яно-свинцевих сплавів класу М — маса містяться в них, олова, сурми, свинцю; — для шламів та відходів свинцю класу М та його сплавів — маса містяться в них свинцю, олова, сурми, міді; — для цинку і відходів цинкових сплавів класу М — маса містяться в них цинку, алюмінію, міді; — для свинцево-цинкової изгари — маса містяться в ній цинку і свинцю; — для вольфрам — і молибденсодержащих сполук, для пилоподібних, порошкоподібних відходів твердих сплавів, стружки — маса містяться в них вольфраму і молібдену (при вмісті молібдену не більше 0,5 %).

*Зберігання *

Брухт і відходи кольорових металів і сплавів, що підлягають первинній обробці, зберігають окремо за видами металів, класів, груп і сортів у відповідності з встановленою класифікацією в коробах, бункерах, відсіках та на спеціально обладнаних майданчиках з твердим покриттям, що виключає можливість засмічення брухту і відходів кольорових металів і сплавів.

Стружку, порошкоподібні відходи і шлаки алюмінію, цинксодержащие і свинецсодержащие изгари, які пройшли первинну обробку, зберігають в умовах, що виключають потрапляння вологи.

Стружку магнію та магнієвих сплавів зберігають у спеціально обладнаних складах, розташованих в ізольованих і вогнестійких приміщеннях.

Відходи, що утворюються при обробці сплавів, в яких присутня берилій, зберігають у закритих ємностях або в закритій тарі.

Цинксодержащие і спинецсодержащие шлами і изгари зберігають в умовах, що виключають попадання атмосферних опадів.

Порошкоподібні кобальтсодержащис, вольфрамсодержащие, молибденсодержащие відходи зберігають в умовах, що виключають потрапляння вологи і активних хімічних речовин.

Ртутьвмісні відходи зберігають у спеціальних герметично закритих ємностях.

Лом свинцевих акумуляторів зберігають у відсіках або тарі на окремо розташованих майданчиках.

Стружку, титану і титанових сплавів зберігають у спеціальній тарі. Стружку титану і титанових сплавів з кольорами мінливості зберігають окремо від неокисленной стружки.

Брухт і відходи кольорових металів і сплавів. підлягають первинній обробці, а також козли, пічні выломки, літаків та іншої негабаритний брухт зберігають на відкритих майданчиках.

Допускається зберігати брухт і відходи, за винятком зазначених у 6.2.2—6.2.9, на відкритих майданчиках терміном не більше 10 діб.

Побутовий брухт зберігають у закритих приміщеннях.

Лом військової техніки зберігають окремо.

Короткий опис статті: мідь лом ціна брухт кольорових металів купимо металобрухт

Джерело: Лом металу — лом міді, брухт алюмінію, лом нержавіючої сталі, лом латуні в Нижньому Новгороді, мідний брухт

Також ви можете прочитати