Без рубрики, Різне

Чавун ціна за кг

03.04.2017

Чавун ціна за кг

«Главчермет» закуповує брухт чавуну в Москві і області за вигідними цінами. Фахівці компанії організують оперативний прийом чавунного брухту в будь-яких обсягах, виконають його вантаження і вивіз в пункт прийому. Ми приймаємо чавун на постійних договірних відносинах, так і в якості одноразової послуги. Після зважування Ви відразу ж отримуєте розрахунок.

Чавун ціна за кг

Чавун: ціна за кг в компанії «Главчермет»

Прийом чавуну та іншого брухту ми виробляємо як на майданчиках клієнтів, так і безпосередньо в своєму пункті. Для швидкого завантаження і демонтажу великих виробів ми застосовуємо свою вантажну і підйомну техніку. Досвідчені бригади робітників з легкістю справляються з демонтажем будь-яких конструкцій. Якщо Ви хочете здати чавун, ціна за кг якого в нашій компанії Вас порадує, то рекомендуємо звернутися до нас прямо зараз, так як в нашій особі Ви отримуєте надійного партнера.

Прийом чавуну: ціна за кг у нас

Принцип нашої роботи – прозорість і абсолютна законність. Весь металобрухт приймається нами в порядку, який передбачений чинним законодавством Росії. Ми готові запропонувати хороші тарифи як юридичним, так і приватним особам. На пункті прийому проходить процедура оцінки та зважування чавуну. У разі необхідності для звітності Вам буде надано повний пакет документів. При співпраці з нами у Вас немає приводів сумніватися у прозорості угоди.

Вигідні пропозиції для оптовиків

Якщо Ви хочете здати чавун за більш високими тарифами, тоді Ви прийшли за адресою. При великих обсягах ціна за 1 кг чавуну буде куди вище. Крім цього, Ви завжди можете розраховувати на технічні потужності по демонтажу, порізки, навантаження конструкцій та їх транспортування в пункт прийому.

Ми не приховуємо, що зацікавлені в партнерстві з великими постачальниками, готові вислухати цікаві пропозиції і прийти до взаємовигідних умов співпраці.

Отже, якою ж буде ціна чавуну за 1 кг

Кожен досвідчений оцінювач скаже Вам, що ціна брухту чавуну безпосередньо залежить від наявності домішок та хімічного складу металу. Також на вартості можуть відобразитися обсяги партії. Чим більше Ви привезете металобрухту, тим, відповідно, його ціна буде вище. Врахуйте, що чавун буває габаритним і негабаритним. І цей показник теж впливає на ціну чавуну за кг. Кожен співробітник «Главчермета» працює для Вашої зручності і прагне до того, щоб здати на брухт у нас було більш вигідно.

Які види чавуну ми приймаємо

• Відходи чавуну з входженням фосфору (зазвичай це радіатори опалення б/в, сантехніка)

• Промисловий брухт чавуну: негабаритні чавунні вироби і невеликі відходи (виливки, піддони, виливниці тощо)

• Негабаритний побутовий брухт

Звертаючись в «Главчермет», Ви можете бути до кінця впевнені в тому, що ми запропонуємо Вам вигідні умови співпраці. Ми ведемо свою діяльність на підставі ліцензії, тому гарантуємо Вам чесність і прозорість угод.

Чавунний брухт і відходи прийнято розділяти на наступні категорії:

• брухт промислового чавуну, розмір якого не більше 1500 х 500 х 500 мм (категорія ? 17А);

• брухт чавуну з вмістом фосфору – 1500 х 500 х 500 мм До цієї категорії відносять сантехнічні вироби (категорія – 19А);

• відходи промислового виробництва або негабаритний чавунний лом вагою не більш як 5 тонн, представлений у якості чавунних виливків, виливниць та піддонів (категорія – 20А);

• відходи сантехнічного виробництва з підвищеним вмістом фосфору або негабаритний чавунний лом.

Як вже було сказано, ціна за 1кг чавуну залежить від категорії, кількості і місцезнаходження здається матеріалу, а також чи потрібно Вам послуга демонтажу та вивезення, або Ви подбаєте про це самостійно. Дізнатися про вартість чавуну більш докладно Ви можете прямо зараз, набравши один з номерів, вказаних на нашому сайті.

Короткий опис статті: чавун ціна «Главчермет» закуповує брухт чавуну в Москві і області за вигідними цінами.

Джерело: Чавун ціна за кг

Також ви можете прочитати