Різне

Чебоксари Брухт кольорових металів

11.09.2015

Чебоксари
Альянс

Купівля брухту кольорових металів – це основна сфера діяльності нашої компанії. Брухт кольорових металів іде на переробку, а після на будь-яке виробництво, де необхідні вироби з кольорового металу. Якщо ви хочете заробити грошей і при цьому викинути старі і непотрібні металеві речі, наш пункт прийому вас чекає.

Чебоксари, просп. Світу, 3е[карта]

Телефон: Інформація уточнюється

Втортехмет

Наша компанія приймає для переробки брухт металів. Ми можемо виступити в ролі підрядників для очищення від металевих відходів на певній території. Надаємо послуги рециклінгу – повторного використання металу. Виробляємо очищення (регенерацію) міді, латуні і цинку. Якщо у вас є якісь проблеми, пов’язані з металевим ломом – приходьте до нас, ми вирішимо будь-які питання.

Телефон: Інформація уточнюється

ТОВ Металлком

Наше підприємство надає весь спектр послуг, пов’язаних зі скупкою брухту чорних металів. Ми можемо самостійно вивезти лом, а також попередньо розрізати його. Якщо ви хочете здати металобрухт, наприклад автомобільний брухт, то ми з радістю допоможемо вам від нього позбутися.

Телефон: Інформація уточнюється

Промцвет

Купуємо брухт металів у населення для подальшого продажу оптовими партіями на підприємства по вторинній переробці. Якщо ви хочете отримати справедливу ціну за ваші відходи, то ми саме ті, хто заплатить її вам. Ми готові індивідуально обговорювати умови співпраці.

Телефон: Інформація уточнюється

Пункт прийому ВЕКТОР

Наш пункт прийому один з найбільш популярних, так як ми надаємо найкращі ціни на лом в місті Чебоксари. Ми дорожимо нашими клієнтами, тому, купуючи брухт кольорових металів, ми в кожному разі проводимо хімічний аналіз металобрухту. Наші клієнти цінують нашу чесність і повертаються до нас знову і знову.

Телефон: Інформація уточнюється

Сплавцветмет

Наша компанія виробляє скуповування лому кольорових металів у населення. Якщо ви бажаєте звільнити свій будинок або двір від непотрібних речей, зроблених з металу, які вже не приносять користь, а місця займають багато, ми їх у вас викупимо. Ціна металобрухту в нашому пункті прийому справедливаяи відповідає всім встановленим законодавством нормам.

Телефон: Інформація уточнюється

Чувашвтормет

Наше підприємство – частина найбільшої сетиломоперерабатывающих підприємств в Росії, яка була створена на базі радянської ломоперерабатывающей промисловості. За довгі роки роботи ми придбали великий досвід у переробці брухту чорних металів. І як частина великого підприємства, за скупаемый металобрухт, ми платимо справедливі ціни, встановлені ГОСТом.

Телефон: Інформація уточнюється

Чувашкабельмет

Наше підприємство являє собою Закрите Акціонерне Товариство. Ми купуємо брухт кольорових металів для переробки, зокрема ми виробляємо переробку кабельно-провідникової продукції. Якщо ви хочете викинути стару проводку або кабелі, то краще продайте ці відходи нас, ви отримаєте прибуток, ми – сировина для переробки.

Телефон: Інформація уточнюється

Короткий опис статті: прийом чорного металу

Джерело: Чебоксари Брухт кольорових металів

Також ви можете прочитати