Чорний, кольоровий метал, нержавіючий прокат, перфорований лист, сітка, дріт

03.04.2017

Каталог

У каталозі компанії«Пром-Сталь» представлено кілька тисяч найменувань виробів з металу, серед яких Ви напевно підберете саме те, що Вам потрібно. Менеджери нашої компанії детально розкажуть Вам про всі особливості того чи іншого виробу і допоможуть визначитися з вибором. Компанія «Пром-Сталь» стане для Вас надійним партнером, забезпечивши швидку доставку продукції вищої якості.

Каталог «Пром-Сталь» дозволяє клієнтам в короткі терміни визначитися зі своїми потребами і вибрати потрібну продукцію. На сайті компанії є безліч розділів і підрозділів структурованого корисного матеріалу.

Перший розділ нашого сайту – «Чорні метали». На сьогоднішній день навряд чи можна уявити собі життя без чорних металів, вони використовується в дуже багатьох сферах. Чорні метали включають в себе залізо і його різні сплави. Виявляється, на чорні метали, а переважно на різні види сталі, в сучасній економіці найбільший попит (90% від усіх металів на землі).

Другий розділ – «Кольорові метали». Ці метали не менш необхідні, ніж чорні метали, але несуть дещо інший сенс. Основне призначення таких металів – це доповнення до чорних. Сталь, як чорний метал сама по собі міцна, але якщо його покрити міддю (різновидом кольорових металів), то її термін експлуатації істотно збільшується.

Третій розділ – «Нержавіючий прокат». Тут сама назва говорить за себе. Дуже важливо, щоб придбані замовниками метали служили як можна більше років. Нержавіючі метали – це найкраще рішення, з їх допомогою будуються будинки, прокладаються шляхи на інші сторони світу, тому продаж металопрокату актуальна завжди. Крім того, за допомогою нержавіючих металів робляться водостічні труби в квартирах людей. Детальніше про листовому і сортовому нержавіючих прокатах ви можете дізнатися в підрозділах відповідної теми.

Четвертий розділ – «перфорований Лист». Якщо перед вами постало питання вибору перфорованих листів, наш інтернет-ресурс допоможе за короткий час визначитися. Існують три основні підвиди таких листів залежно від матеріалу виготовлення – алюміній, сталь або інші нержавіючі метали. Кожен з цих листів знаходить своє застосування, в залежності від сфер.

У п’ятому розділі сайту http://www.metallstal.ru/ ви дізнаєтеся про види різних сіток. Наприклад, сітка рабиця знаходить найширше застосування в сфері тваринництва для створення вольєрів для домашньої птиці. Більше того, така сітка послужить відмінним доповненням для теплоізоляції будинків. Інша зварна сітка володіє незначною вагою, чим полегшує роботу з нею в будівельній сфері. Ткана сітка застосовується не тільки в сфері будівництва, але і в промисловості і в сільському господарстві. Ткані сітки бувають абсолютно різних видів, детальніше можна дізнатися у відповідному назвою підрозділі.

Перевірити наявність на складі потрібної сітки певних розмірів у різних містах можливо по телефону.

Шостий розділ сайту «Дріт» представляє вашій увазі якісну продукцію різних підвидів. Якщо ви потребуєте якісного пружинного дроту, то на сайті наведена таблиця величезної кількості їх діаметрів. Виконроб будівельної організації в залежності від застосування дроту допоможе вам вибрати підходящу. Якщо ви знаходитесь в пошуках дроту, яка буде контактувати з навколишнім середовищем – то вам потрібна нержавіюча дріт. Справа в тому, що такий вид дроту максимально стійкий до окислення, завдяки входить до її складу хрому та багатьох інших сплавів. В приміщеннях можна використовувати дріт звичайної якості. З більш детальною характеристикою такого виду дротів також можна ознайомитися у відповідному підрозділі.

І останній розділ нашого сайту «Спец стали» відведено окремій групі сталі спеціального призначення. У неї входять сталь інструментальна швидкорізальна сталь інструментальна штампова, жаростійка сталь низьколегована.

У вас є можливість купити металопрокат в спб в короткі терміни, користуючись службою доставки нашої фірми. З питань про придбання товарів звертайтеся за контактними телефонами.

Короткий опис статті: чорний метал

Джерело: Чорний, кольоровий метал, нержавіючий прокат, перфорований лист, сітка, дріт, спец стали

Також ви можете прочитати