Прийом чорного металу

Чорний лом, прийом брухту чорних металів в Москві, купимо чормет

21.09.2015

Чорний брухт

Перш ніж говорити про умови придбання вторсировини даного типу, доцільно надати інформацію про особливості його класифікації. Дані про види чормету дозволять вам легко орієнтуватися в прайс-листах і комерційних пропозиціях компанії «ЕВРОЛОМ».

Чавун і сталь — основні види сировини даного типу. Також до чермету відносяться сплави заліза з іншими компонентами. Найбільш масово в промисловості на сьогоднішній день використовуються саме сталі. Частка чормету в загальній кількості становить не менше 80% і постійно збільшується. Залежно від змісту вуглецю в структурі, всі стали умовно можна розділити на кілька категорій. Займаючись черметом, багато виробничі підприємства для надання йому певних властивостей додають в сплави марганець, алюміній і інші компоненти. В процесі оцінки вторсировини, ми також враховуємо ці фактори.

Прийом брухту чорних металів — одне з основних напрямків діяльності компанії «ЕВРОЛОМ». За час роботи на ринку ми налагодили тісні контакти з кінцевими споживачами та переробниками вторсировини, створили оптимальну для якісного обслуговування структуру підприємства. Це дозволило отримати комплексний ефект:

  • По-перше, займаючись прийомом чорного брухту в тісній взаємодії з переробними підприємствами, компанія «ЕВРОЛОМ» здатна запропонувати найбільш вигідні умови його придбання. Ми завжди встановлюємо максимальну вартість на сировину, що високо цінується клієнтами. На сьогоднішній день умови прийому чорного брухту вигідно виділяють «ЕВРОЛОМ» серед конкурентів.
  • По-друге, наші клієнти мають можливість користуватися якісним сервісом. Разом з прийомом брухту чорних металів, компанія «ЕВРОЛОМ» готова запропонувати широкий спектр супутніх послуг. Це, серед іншого, навантаження, демонтаж, транспортування вантажу. Тобто, купівля чормету — комплексний захід, мета якого — звільнення замовника від всіх турбот, пов’язаних з очищенням об’єкта

На закінчення наведемо стандартну схему, за якою здійснюється прийом чорного брухту. Вона включає в себе кілька етапів:

  1. Перш ніж купити чормет, фахівці компанії «ЕВРОЛОМ» виїжджають на об’єкт для оцінки вартості металоконструкцій або іншої вторинної сировини.
  2. При необхідності здійснюється демонтаж обладнання, конструкцій чи інших виробів.
  3. Прийом чорного металу передбачає його навантаження, що виконується силами робочих нашої фірми.
  4. Компанія «ЕВРОЛОМ» надає власний транспорт для виведення конструкцій та інших вантажів з об’єкта.
  5. Процес прийому чорного металу можна вважати завершеним після фінального розрахунку. Гроші ви отримуєте на руки готівкою. Можливі варіанти прийому брухту чорних металів з оплатою за безготівковим розрахунком.

Не вистачає місця на території з-за великої кількості старих металоконструкцій? Ваше виробництво пов’язане з великою кількістю відходів? Ми купимо чормет, металобрухт. а ви зможете отримати живі гроші за сміття! Телефонуйте прямо зараз: +7 (495) 117-72-57 .

Короткий опис статті: прийом чорного металу ВИГІДНІ ЦІНИ на купівлю (прийом) брухту кольорових металів і чорних металів пропонує компанія «Евролом». Ми купимо чормет на найкращих для вас умовах. Детальніше дізнатися про послуги і ЦІНИ Ви можете, зв’язавшись з нами за телефоном: 8 (495) 662-25-94 або 8 (926) 770-65-39. чорний лом прийом металів купимо чормет

Джерело: Чорний брухт, прийом брухту чорних металів в Москві, купимо чормет вигідно

Також ви можете прочитати