Прийом чорного металу ціна

Чорний метал sutirka.okis.ru

07.09.2015

466-240
Наші послуги
Прийом металобрухту, чорного і кольорового брухту металу

У кожної речі є свій термін служби, по закінченню якого її залишається тільки викинути. Але тільки не в тому випадку, коли мова йде про металевих виробах. Адже такі вироби завжди можна здати на металобрухт, принісши користь собі або суспільству.

На сьогоднішній день виробляємо прийом брухту кольорових металів і сплавів, в тому числі лом міді, латунь, алюміній. а так само різні нержавійку (нержавіючу сталь), а так само деякі вироби, наприклад, радіатори або акумуляторні батареї.

Кольоровий метал служить основною сировиною для цілого ряду галузей промисловості, потреба в ньому тільки збільшується. Але враховуючи, що добувати цветмет обходиться все дорожче, більш вигідною є переробка виробів з кольорового брухту і чорного металу. Використання вторинної сировини дозволяє досягти мети, до якої прагнути кожне підприємство — знизити витрати на виробництво, не знижуючи якості продукції. Це розуміють багато, тому брухт кольорових металів сьогодні широко затребуваний на ринку, де на цветмет встановилися дуже вигідні ціни.

не Можна забувати про екологію: порівняно з видобутком, переробка є набагато більш безпечним для навколишнього середовища способом отримання сировини. Тому прийом металобрухту кольорових металів і сплавів на їх основі є основним напрямком діяльності нашої компанії. Звернувшись до нас, ви можете здати кольоровий брухт на максимально вигідних умовах.

Металобрухт приймається абсолютно будь-який. Посуд, автомобільні запчастини, будівельні конструкції: брухт кольорового металу може міститися в різних виробах, які ви збиралися відправити на звалище за непотрібністю. Але простіше, навіть вигідніше віднести його в наш пункт прийому металобрухту і кольорового брухту з цінами достатньо високими для отримання гідної оплати, яка, враховуючи значний вага кольорового металу, може вимірюватися сотнями або тисячами рублів! А, крім того, ви внесете свій внесок у забезпечення промислових підприємств якісним, недорогим сировиною з кольорового брухту, а так само для захисту навколишнього середовища.

розглянемо всі пропозиції.

Короткий опис статті: прийом чорного металу ціна Кострома чорний метал чорний метал Кострома

Джерело: чорний метал sutirka.okis.uk

Також ви можете прочитати