Прийом кольорового металу

Депутат попросив главу Санкт-Петербурга закрити пункти прийому кольорового металу, Новини, Gazeta.

01.10.2015

Депутат попросив главу Санкт-Петербурга закрити пункти прийому кольорового металу

«Щорічно з бюджету Санкт-Петербурга виділяються кошти на ремонт і заміну ліфтів, однак використання цих коштів не може бути ефективним доти, поки в місті діють пункти прийому кольорових металів», — йдеться у запиті, який сьогодні, 6 лютого, направив губернатору Санкт-Петербурга Валентині Матвієнко депутат Законодавчих зборів Санкт-Петербурга Борис Кисельов. Як повідомляє ІА REGNUM, у тексті зазначається, що «тільки у Виборзькому районі міста у 2007 році протиправними діями розукомплектовано 306 ліфтів, ремонт яких обійшовся в 4,6 млн рублів, а за січень 2008 року вже розграбовано 17 ліфтів, збиток склав 303 тисячі рублів». «Від розкрадання кольорового металу страждає не тільки ліфтове господарство, але й інші сфери життєдіяльності: зрізаються проводу на залізниці і так далі, — наголошується в тексті. — Проблема, в даному випадку, не стільки в низькій ефективності роботи правоохоронних органів, скільки у наявності самої можливості вигідно здати кольоровий метал в приймальний пункт».

У зв’язку з цим, Кисельов звернувся до губернатора Санкт-Петербурга з питанням про те, чи плануються урядом які-небудь заходи, спрямовані на посилення правил обігу брухту і відходів кольорових металів, аж до повної заборони приймальних пунктів.

У зверненні Кисельову від ВАТ «Ремонтно-будівельного управління по технічному обслуговуванню і ремонту ліфтів №6» (РБУ №6), яке стало основою запиту, також підкреслюється, що «мешканці будинків, у яких були розграбовані ліфти, змушені підніматися на висотні поверхи пішки, при цьому вони негативно відгукуються про бездіяльність правоохоронних органів, не пресекающих акти вандалізму». На думку співробітників ВАТ РБУ №6, «назріває соціальна напруженість серед мешканців, а цього напередодні виборів президента РФ допускати не можна: як це не раз бувало, мешканці відмовляться йти на вибори з-за бездіяльних ліфтів».

Нагадаємо, в Санкт-Петербурзі в 2008 році планується перевірити справність і технічний стан 3 438 міських ліфтів, у тому числі в Адміралтейському районі — 115, в Василеостровському — 137, у Виборзькому — 440, у Калінінському — 358, в Кіровському — 260, в Колпинском — 150, в Червоногвардійському — 194, в Красносельском — 235, в Кронштадтському — 8, у Курортному — 13, в Московському — 173, у Невському — 364, в Петроградському — 185, в Петродворцовом — 50, в Приморському — 47, в Пушкінському — двох, у Фрунзенському — 366 309 ліфтів в Центральному районі Санкт-Петербурга.

Короткий опис статті: прийом кольорового металу Санкт-Петербург кольорові метали, крадіжка

Джерело: Депутат попросив главу Санкт-Петербурга закрити пункти прийому кольорового металу — Новини — Gazeta.Spb

Також ви можете прочитати