Різне

Динаміка цін на мідь

24.08.2015

Динаміка цін на мідь

www.krbiz.ru

Ціни на мідь не виявляються істотного впливу на світовий фондовий ринок, але все ж, за динамікою цін на мідь можна визначити ступінь активності розвитку електронної та електротехнічної промисловості в найбільш розвинених країнах світу. Торги міддю проводяться на найбільших сировинних біржах.

Основними постачальниками міді на міжнародний ринок є США і Китай, хоча першість по запасах і видобутку міді належить Чилі. Для південноамериканської країни експорт міді є одним з основних способів поповнення бюджету, тому будь-які страйки працівників мідних шахт можуть призвести до коливань динаміки цін на мідь на міжнародних ринках. Також відзначимо, що Китай є не тільки постачальником, але і активним покупцем міді на міжнародних торгових майданчиках.

На території Російської Федерації знаходиться близько 3 % світових запасів міді, більшість родовищ розташоване в Таймырском автономному окрузі та на Уралі. На думку експертів, Росія забезпечена необхідною кількістю міді на найближчі 90 років, тому більша частина міді, що видобувається в нашій країні, експортується за кордон.

Деякий час тому динаміка цін на мідь була негативною, ціни даний метал поступово знижувалися і досягли свого мінімуму в 2008 році. Даний факт, найімовірніше, пов’язаний з економічною кризою, який надав серйозний вплив на світовий ринок електронних товарів.

останнім часом ціни на мідь впевнено пішли вгору, починаючи з середини липня, ціни на мідь збільшилися з 6 270 до 8500 доларів за тонну. Позитивна динаміка цін на мідь передбачалася багатьма аналітиками, на думку експертів, ціна на мідь до кінця року складе більше 9000 доларів за тонну. Найімовірніше цей оптимістичний прогноз пов’язаний з активним ростом виробництва електроніки і побутової техніки в кінці нинішнього року.

Біржові аналітики відзначають, що динаміка цін на мідь значно нижче динаміки цін на алюміній, але робота з ф’ючерсними контрактами на мідь також може принести солідний прибуток.

Приватним інвесторам практично неможливо вийти на біржові майданчики, де ведеться торгівля міддю, тому для участі в торгах даним видом кольорового металу необхідно укласти угоду з брокерською конторою, яка буде представляти ваші інтереси на найбільших світових торгових майданчиках.

Короткий опис статті: мідь ціна Красноярський діловий портал про бізнес, фірми, підприємства Красноярська Бізнес,Красноярськ,діловий портал,портал,новини бізнесу,продаж бізнесу,купівля бізнесу

Джерело:
Динаміка цін на мідь

Також ви можете прочитати