Діяльність по поводженню з кольоровими і чорними металами . ТОВ «Діловод.

27.08.2015

для отримання ліцензії на чорні і кольорові метали:

1. Нотаріально завірені копії установчих документів та свідоцтва про державну реєстрацію претендента ліцензії як юридичної особи або копія свідоцтва про державну реєстрацію претендента ліцензії як індивідуального підприємця.

2. Нотаріально завірена копія свідоцтва про постановку претендента ліцензії на облік в податковому органі з вказівкою ідентифікаційного номера платника податків.

4. Документ, що підтверджує сплату ліцензійного збору за розгляд ліцензіюючим органом заяви про надання ліцензії (7500 руб.).

5. Копії документів, що підтверджують наявність у претендента ліцензії, що належать йому на праві власності або на іншій законній підставі земельної ділянки, будівель, споруд, обладнання, інвентарю, які використовуються для здійснення заготівлі, переробки та реалізації брухту кольорових і чорних теж металів, а також їх відповідність встановленим вимогам (договір оренди, копія свідоцтва про право власності на приміщення; договір оренди на обладнання або документи, що підтверджують право власності на нього, документи, що підтверджують їх якість та відповідність ліцензійним вимогам).

6. Копія завірена печаткою організації та підписом керівника з свідоцтва про спеціальну підготовку співробітників (дозимитрист, фахівець з вибухобезпеки, приймальник, пресувальник). Може бути один і той же чоловік, оформлений наказом .

7. Копія завірена печаткою організації та підписом керівника затвердженого здобувачем ліцензії опису технології заготівлі, переробки та реалізації брухту кольорових металів для кожного об’єкта здійснення ліцензованої діяльності із зазначенням складу використовуваного обладнання та його продуктивності за операціями.

Короткий опис статті: ліцензія на металобрухт Отримання ліцензії на заготівку,переробку і реалізацію металів вступити в сро, вступ до сро, сертифікація ісо/iso, ліцензія

Джерело: Діяльність по поводженню з кольоровими і чорними металами | ТОВ «Діловод» | Краснодарський край

Також ви можете прочитати