Здати машину на металобрухт

Додатковий заробіток на автомобілі. Здам в оренду автомобіль

31.08.2015

Заробіток на автомобілі

Якщо у Вас є машина, проте Ви рідко використовуєте її, і вона більшу частину часу стоїть на стоянці або у гаражі, тобто своє пряме призначення — возити власника — виконує вона не часто…

Якщо у Вас в родині кілька автомобілів, і не кожен з них регулярно використовується…

Якщо Ви їдете у відпустку або тривале відрядження…

Ваш автомобіль при цьому не виконує прямого призначення, однак забирає гроші на утримання: зміст гаража, оплата стоянки, витрати на «автоцивілку» і страхування автоКАСКО…

Можливо, Ви вже задавали собі питання «Як заробити, маючи авто?». Ймовірно, Ви навіть давали оголошення типу «Візьму авто в оренду», але кому ж здати машину і як це реалізувати?

Компанія «Максі-прокат» надає можливість заробляти на своїх автомобілях. У Вас є можливість здавати свій автомобіль нам в оренду, отримуючи додатковий заробіток від транспортного засобу. Ми знайдемо клієнтів на ваш автомобіль, займемося техобслуговуванням і охороною вашого транспортного засобу. Вам залишиться лише отримувати обумовлену частку прибутку. Зрозуміло, віддаючи власність комусь чужому, Ви хочете отримати впевненість у тому, що вона залишиться у повній цілості. Здаючи Ваш автомобіль в оренду своїм клієнтам, ми укладаємо договір з орендарями, який відповідає законодавству Російської Федерації. За умовами даного договору:

  1. Ми страхуємо ваш транспортний засіб від всіляких небезпек, які підстерігають на стоянці та в дорозі. При настанні страхового випадку страхова фірма проголошує повну вартість транспортного засобу або витрати на відновлення.
  2. Ваш автомобіль буде міститися на парковці.
  3. Ми будемо регулярно проводити техобслуговування Вашого транспортного засобу, так як ми зацікавлені в тому, щоб машина перебувала в робочому стані, приносячи дохід і нам, і Вам.

Договір захищає Ваші законні інтереси і забезпечує Ваш спокій за збереження транспортного засобу та його технічного стану.

загалом, якщо У Вас є автомобіль, який ви використовуєте не часто або який став для Вас тягарем, звертайтеся до нас. В спокійній і комфортній обстановці ми обговоримо всі деталі співпраці, обговоримо фінансову сторону і якщо Вас все влаштує, ми підпишемо договір про оренду машини. Вже на наступний день після укладення договору машина почне приносити Вам гроші. За допомогою співпраці з нами Ви почнете заробляти додаткові кошти на своєму автомобілі.

Якщо Ви зацікавлені в скороченні витрат на утримання транспортного засобу і хочете на ньому заробити, тоді Вам слід звернутися в нашу компанію «Максі-прокат»!

Короткий опис статті: здати машину на металобрухт

Джерело: Додатковий заробіток на автомобілі. Здам в оренду автомобіль

Також ви можете прочитати