Металобрухт київ ціна

Донецьким підприємцям надсилали металобрухт київські бомжі і психічно

23.08.2015

Донецьким підприємцям надсилали металобрухт київські бомжі і психічно хворі::Новини::Scrap.Rusmet.Ru

Донецьким підприємцям надсилали металобрухт київські бомжі і психічно хворі

Співробітниками податкової міліції ДПА у Донецькій області викрито факт ухилення від сплати податків посадовими особами одного з підприємств Донецька, діяльністю якої є збір, первинна переробка та реалізація брухту чорних металів. Про це повідомляє Управління податкової міліції ДПА в Донецькій області.

У 2004-2005 роках керівництво цього підприємства документально оформила кілька угод з придбання металобрухту з поруч підприємств міста Києва. Але податківці встановили, що ці фінансово-господарські операції фактично були безтоварними, а в якості постачальників заявлені підприємства, у яких за рішенням судів скасовано держреєстрацію та анульовано свідоцтва платників ПДВ з моменту реєстрації. В якості керівників кількох підприємств взагалі були вказані особи, які або не мають певного місця проживання, або психічно хворі, тобто фактично недієздатні.

Таким чином, посадові особи по суті транзитного підприємства свідомо проводили за бухгалтерським та податковим обліками безтоварні угоди з метою заниження об’єкту оподаткування, зменшення своїх податкових зобов’язань і подальшого ухилення від сплати податків.

В результаті це дозволило їм штучно зменшити свого зобов’язання підприємства з податку на прибуток та податку на додану вартість на загальну суму 1 млн 200 тис. гривень.

стосовно вказаних посадових осіб порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України, яка передбачає відповідальність за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Слідство триває.

Короткий опис статті: металобрухт київ ціна Ринок брухту та відходів чорних і кольорових металів — SCRAP.RUSMET.RU, ruslom, ruslom.com, ruslom.net, ruslom.org, lom-price, lom-price.ru лом, 3А, 3а, 3A, 3a, сталь, scrap, kjv, vtnfkkjkjv, металобрухт, метал, сталь, відходи, чорні метали, чорний брухт, кольоровий брухт, кольорові метали, фмс, митниця, мито, експорт, імпорт, переплав, металург

Джерело:
Донецьким підприємцям надсилали металобрухт київські бомжі і психічно хворі::Новини::Scrap.Rusmet.Ru

Також ви можете прочитати