Прийом кольорового металу

Енергетики і поліція провели спільний рейд по пунктах прийому кольорового металу.

11.08.2015

Енергетики і поліція провели спільний рейд по пунктах прийому кольорового металу

Мета заходу — виявлення порушень при прийомі брухту кольорового металу, серед якого нерідко зустрічаються електропроводи та електрообладнання. У відповідності з нормативними актами приймальним пунктам заборонено приймати вищевказаний кольорові метали від фізичних осіб. Однак на практиці скупники нерідко забувають про це, приймаючи енергообладнання, не цікавлячись його походженням і паспортними даними продавців.

На сьогоднішній день в Липецькому районі зареєстрована тільки одна скупка чорних металів, яка працює з ліцензією. В ході її перевірки співробітники поліції констатували відсутність порушень у документах і на території бази. Їли б порушення мали місце бути, дія ліцензії даного пункту було б припинено.

Подібні спільні профілактичні рейди проводяться енергетиками регулярно. Вони спрямовані на скорочення кількості крадіжок електропроводів та енергообладнання, що представляють серйозну загрозу надійного енергопостачання споживачів Липецької області.

Як це сталося в березні 2015 р. коли в результаті розукомплектування та розкрадання обладнання однієї з комплектних трансформаторних підстанцій була знеструмлена водонапірна вежа в селі Злобино Становлянского району. У підсумку 450 жителів села протягом 3 днів залишалися без води.

У цілому за період з 1 січня 2014 року по даний час у зоні відповідальності Липецкэнерго було зафіксовано 10 випадків крадіжок енергообладнання з енергооб’єктів філії. Один з них, Добровском районі — зі смертельними наслідками. За 9 фактами порушено кримінальні справи. На даний момент енергетикам відшкодовано збитків у розмірі 142 тис руб.

«Розкрадання енергообладнання є серйозною проблемою не тільки для енергетиків, але і для споживачів. Порушення безперебійного енергопостачання негативно відбиваються на всіх сферах життєдіяльності людей, тому в даний час Урядом РФ опрацьовується комплекс заходів, спрямований на посилення покарання за розкрадання енергообладнання», — підкреслив заступник директора з безпеки Липецкэнерго Володимир Шипулін.

Відкрите акціонерне товариство «Російські мережі» (ВАТ «Россеті») — найбільша в Росії і світі енергетична компанія, що забезпечує передачу й розподіл електроенергії. Протяжність ліній електропередачі Компанії налічує 2,3 млн. км, трансформаторна потужність 463 тисяч підстанцій — 726 гигавольт-ампер. Чисельність персоналу Групи компаній «Россеті» — 213 тисяч осіб. Майновий комплекс Товариства включає пакети 43 дочірніх і залежних товариств, у тому числі пакети акцій 11 міжрегіональних, 5 регіональних мережевих компаній і пакет акцій магістральної мережевої компанії. Контролюючим акціонером є держава, що володіє часткою в статутному капіталі в розмірі 61,7 %.

Відкрите акціонерне товариство «Міжрегіональна розподільна мережева компанія Центру» (ВАТ «МРСК Центру») — найбільша в Російській Федерації міжрегіональна розподільна мережева компанія, контрольним пакетом акцій якої (50,23%) володіє ВАТ «Російські мережі», яка здійснює управління МРСК/РСК корпоративними методами (через Ради директорів). Контролюючим акціонером є держава, що володіє 61,7% у КК ВАТ «Російські мережі».

Трудовий колектив ВАТ «МРСК Центру» налічує понад 30 тисяч осіб. В цілому частка ВАТ «МРСК Центру» на ринку передачі електричної енергії регіонів в зонах відповідальності становить близько 83%; частка компанії на ринку технологічних приєднань на території Бєлгородської, Брянської, Воронезької, Подільської, Курської, Липецької, Орловської, Смоленської, Тамбовської, Тверської, Ярославської областей (територія площею 457,7 тисяч квадратних кілометрів)- близько 87%.

Основним акціонером ВАТ «МРСК Центру», крім ВАТ «Російські мережі», є компанія GenholdLimited. У вільному обігу знаходиться 25 % акцій МРСК Центру. Кількість акціонерів — більше 16 000. Код акцій на біржі: Московська Біржа — MRKC. Тіккер: Bloomberg — MRKC RX, Reuters — MRKC.MM.

Виробничий потенціал ВАТ «МРСК Центру» складає 2,3 тисяч підстанції напругою 35-110 кВ загальною потужністю 32 600 МВА і 90,2 тисяч підстанцій напругою 6-10 кВ загальною потужністю понад 16 500 МВА. Загальна протяжність ліній електропередачі 0,4 — 110 кВ — 379 тисяч кілометрів.

Основними стратегічними пріоритетами ВАТ «МРСК Центру» є: забезпечення надійного, безперебійного та якісного електропостачання споживачів; підвищення рівня якості та надійності послуг; підвищення ефективності інвестицій; енергозбереження і зниження втрат; підвищення ефективності операційних витрат; покращення взаємодії з споживачами, суспільством та інвесторами.

З 1 лютого 2013 року в Брянській, Курській і Орловській областях, з 25 квітня 2013 в Тверській області ВАТ «МРСК Центру» були передані енергозбутової функції.

Короткий опис статті: прийом кольорового металу В рамках реалізації програми щодо зниження ризиків травматизму сторонніх осіб на енергооб’єктах філії ВАТ «МРСК Центру» — «Липецкэнерго» енергетики спільно з співробітниками правоохоронних органів провели рейд по пунктах прийому кольорового металу в Липецьк

Джерело: Енергетики і поліція провели спільний рейд по пунктах прийому кольорового металу // KP.UK

Також ви можете прочитати