Здача металобрухту

Головне меню

18.08.2015

Програма «Ціна+Бонус»

Постійні клієнти — власники особистої бонусної картки*. отримують бонус до ціни при здачі металобрухту в цеху ТОВ «ЮнитМеталл». Розмір бонусу становить 300 (Триста) гривень на тонну ** .

Для отримання бонусної картки, необхідно здати 1 тонну металобрухту (накопичувально) і заповнити анкету ломосдатчика.

Програма «Ціна+Бонус+Подарунок»

Учасники програми «Ціна+Бонус», здали в цеху ТОВ «ЮнитМеталл» за рік понад 10 тонн одержують подарунок – майку з символікою компанії.

Програма «Ціна+Бонус+Подарунок+Цінний Приз»

Щорічно у День Металурга компанія ТОВ «ЮнитМеталл» заохочує своїх брухтоздавачів трьома цінними призами. Переможці визначаються за кількістю зданого металобрухту в цеху ТОВ «ЮнитМеталл».

Золотий призер отримує Перший Приз за найбільшу кількість зданого брухту.

Срібний і Бронзовий призери два Призи за друге і третє місце.

Троє Брухтоздавачів, що не увійшли до призової трійки, але набрали близький до призерам результат, отримують три заохочувальних Призів. Відставання від лідерів не повинно бути більше 3%.

Визначення Призерів і заохочення найактивніших учасників*** програми лояльності відбувається у День металурга — кожне третю неділю липня ( у 2013 році 21 липня)

* Бонусна картка видається тільки фізичній особі. Бонусна картка є іменною і не може бути передана іншій особі. Термін дії бонусної картки не обмежений.

** Отримання бонусу проводиться тільки при наявності бонусної картки і документа, що посвідчує особу. Картка пред’являється касиру перед здійсненням розрахунку за зданий металобрухт.

*** Активний учасник програми, який здав в цеху ТОВ «ЮнитМеталл» не менше 10 тонн металобрухту і щомісяця здає не менше 3 тонн металобрухту в цеху ТОВ «ЮнитМеталл»

Короткий опис статті: здача металобрухту ЮНІТ металобрухт чормет лом Ростов куплю продам докумени автоперевезення демонтаж утилізація авто ЮНІТ,металобрухт,чормет,лом,Ростов,куплю,продам,автоперевезення,демонтаж,документи, утилізація автомобіля,утилізація авто

Джерело:

Також ви можете прочитати