Купівля металобрухту

Група Компаній Переробка вторинних ресурсовПрием металобрухту.

21.08.2015

Прийом металобрухту

Прийом і переробка металобрухту в СПб і Північно-Західному регіоні.

Група компаній «Переробка вторинних ресурсів» — це тісний союз виробничих організацій здійснюють свою діяльність на території Північно-Західного регіону. Об’єднаний досвід накопичений за 12 років співпраці компаній дозволяє нам надавати широкий спектр послуг пов’язаних з транспортуванням, переробкою, утилізацією вторинних ресурсів .

Абсолютно всі населені пункти, організації та підприємства стикаються з проблемою накопичення таких відходів, як брухт чорних металів. Ціна його самостійної утилізації досить висока, а переробка неможлива без спецобладнання. Поклади брухту утворюється постійно, що пов’язана з виробничими процесами, будівництвом або реконструкцією, состариванием металоконструкцій, аваріями і т. д. Внаслідок цього вулиці, гаражі, заводські площі захаращує металобрухт різного характеру.

Прийом металобрухту здійснюють багато організацій, правда, адекватні ціни пропонують далеко не всі. Тим, хто хоче не просто позбутися від непотрібних металевих відходів, демонтувати металоконструкції, вивезти будівельне сміття, але і зробити це з вигодою для себе, пропозиція нашої компанії здасться привабливим.

Спектр послуг ДК «Переробка вторинних ресурсів»

Де здати чорний метал? — це перше питання, що виникає при необхідності позбутися металовідходів і не придатних для подальшої експлуатації приладів, конструкцій і устаткування. Великі підприємства, які займаються переробкою металу, зацікавлені в покупці брухту чорних металів у населення і інших організацій, але оптимальні ціни і самовивіз пропонують лише одиниці.

ГК «Переробка вторинних ресурсів» здійснює

 • прийом металобрухту у населення за вигідними цінами;
 • купівлю у підприємств брухту чорного та кольорового металу на вигідних умовах;
 • вивезення чорного і кольорового брухту з території власним транспортом;
 • послуги в галузі утилізації списаного автотранспорту, вантажних і легкових автомобілів, автобусів та спецтехніки;
 • демонтаж металоконструкцій будь-якого виду (труб, гаражів, обладнання, ангарів, рейок);
 • різання демонтованих металоконструкцій і подальший вивіз металобрухту;
 • прибирання територій та послуги з вивезення будівельного сміття;
 • покупку металопрокату та б/в виробів з металу.

Група компаній «Переробка вторинних ресурсів» вже 12 років надає послуги в області транспортування, дереработки та утилізації вторсировини в Північно-Західному регіоні і купує лом чорних металів за вигідними цінами. Постійне нарощування обсягів переробки, придбання нового обладнання і прагнення до довгострокових відносин з клієнтами стали запорукою нашого успіху.

Очевидний вибір

Маючи за плечима більш ніж дванадцятирічний досвід роботи, ГК «Переробка вторинних ресурсів» здобула не лише кваліфікованих співробітників, злагоджений колектив, але і унікальну методику роботи. Прийом металу і його подальша переробка – дуже специфічна сфера діяльності, що вимагає наявності спеціального обладнання, технологій переробки та утилізації металу, великих складських приміщень та вільних територій.

ми ще вигідно відрізняємося від конкурентів?

 • Більш високими цінами, ніж в середньому по галузі;
 • Можливістю виплати коштів за прийнятий лом в будь-який момент часу;
 • Високим рівнем обслуговування, що передбачає виїзд фахівця, здатного об’єктивно оцінити металобрухт, і самовивіз;
 • Індивідуальним підходом у кожному випадку;
 • Можливістю розрахунку готівковим і безготівковим способом з оформленням всіх документів;
 • Наявністю всіх необхідних дозволів, ліцензій, сертифікатів;

Більш вигідні умови закупівлі чорного брухту Вам навряд чи ще хто-небудь запропонує. Ми готові надати Вам послуги з купівлі металобрухту в будь-якій кількості від 2-х тонн в Санкт-Петербурзі і області.

Зв’язатися з нами Ви можете за телефонами:

Тел.: (812) 900-51-05, (812) 984-34-03

Короткий опис статті: купівля металобрухту прийом брухту, вивезення брухту, вивезення металобрухту, купити брухт, брухт чорних металів, куди здати металобрухт, утилізація авто, здати металобрухт, прийом металобрухту, прийом вторресурсів, продати дорого лом, брухт спб, брухт петербург, здати лом спб, авто на метал, здати авто, утилізація вантажних, утилізація легкових

Джерело: Група Компаній » Переробка вторинних ресурсів»Прийом металобрухту. Утилізація транспорту. Викуп металопрокату.

Також ви можете прочитати