Продати металобрухт

[ ХАРКІВМЕТАЛ, 1 ], Метал,металопрокат,опт,знижки,роздріб,швелер

29.07.2015

Про компанію

Здаються в оренду відкриті склади площею 2300 м2 ; 4000м2

і офіс загальною площею 62 м2.

Докладніше в новому розділі «ОРЕНДА»

Ось вже багато років ТОВ «Харківметал-1 » є синонімом компетенції і досвіду, накопиченого в тісній співпраці з металургійними підприємствами України.

ТОВ «Харківметал-1 » — сучасне провідне торгово-виробниче підприємство Харківщини на ринку чорних металів. Здійснює оптову та роздрібну торгівлю металопрокатом українських і російських виробників та іншої металопродукцією в широкому асортименті; виробляє високоякісні металовироби. Надає послуги як оптовими, так і індивідуальним споживачам.

Наше підприємство знаходиться в централь ої част і Харкова на жвавому шляхопроводі (пр-т. Гагаріна, 125), має свою під’їзну залізничну колію.

Технічне оснащення дозволяє зберігати до 15 000 тн прокату і здійснювати навантаження-розвантаження до 7 вагонів прокату одночасно.

На території металобази розташовані: критий склад площею 2000 кв. м.; цех для виготовлення металоконструкцій; власний магазин «Металовироби» для роздрібної торгівлі метизами і супутніми товарами.

Ми чекаємо Вас за адресою: пр. Гагаріна, 125, р. Харків, 61140.

тел. (057) 757-55-55

Режим роботи:

Понеділок — П’ятниця: 8.30 — 17.00

Короткий опис статті: продати металобрухт

Джерело: [ ХАРКІВМЕТАЛ- 1 ] — Метал,металопрокат,опт,знижки,роздріб,швелер,балка,арматура,Харків,труби,металовироби,шестигранник,катанка,круг,перший,перші,ринок

Також ви можете прочитати