Здати металобрухт

Хочу здати металобрухт [Архів] , Форуми Владивостока

31.07.2015

11:06 11 лютого, четвер

Зниження цін на металобрухт практично заморозив ринок

— А чи є ринок? — такими словами менеджер однієї з великих компаній, які скуповують і експортують металобрухт, відреагував на запитання про стан справ на ринку вторметалла. Падіння цін на металобрухт настільки сильне, що деякі приморські компанії змушені призупинити свою діяльність.

Зниження російських цін на металобрухт, що почалося в кінці вересня, відбувалося в рамках загальносвітового процесу зниження попиту на сировину. І зараз спад на світовому ринку металобрухту не тільки не припиняється, а продовжує збільшуватися, а це, як і очікувалося, неминуче торкнулося приморські компанії. Більшість брухтозаготівельників призупинили закупівлі металобрухту. Так, компанія ТОВ «Паралель ДВ» призупинила діяльність як мінімум до 31 грудня в надії, що з наступного року становище на ринку вторметалла стабілізується.

Практично на території всіх приморських трейдерів накопичилися величезні запаси металобрухту, які вони намагаються збути будь-якою ціною — в прямому сенсі слова. Якщо ще кілька тижнів тому у Владивостоці тонна металобрухту коштувала 2 000 руб. на сьогоднішній день досягла кризової цінової позначки — 1 000 руб. В цілому на ринках вартість металобрухту впала вже до рівня середини 2006 р. проте немає ніяких ознак того, що це безпрецедентне здешевлення хоч якось стимулює попит. Більш того, порт Знахідку вже обмежив прийом і відправку металобрухту на експорт.

Як зазначив заступник директора з виробництва Приморської компанії ТОВ «Остсумет» Олександра БОНДАРЕНКА, ціни настільки низькі, що практично всі приморські підприємства-брухтозаготівельники терплять збитки. Адже ті, хто збирав лом за ціною до 5 тис. руб. за тонну, зараз змушені продавати його практично без накрутки. А якщо врахувати зростання транспортних тарифів, ПДВ, рентабельність або дорівнює нулю, або йде в мінус.

Приморський ринок вторметалла постраждав в першу чергу з-за кризи в сусідніх країнах: Китаї, Кореї, Японії, де вартість брухту впала вдвічі, а то й більше порівняно з піком у червні-липні. Тоді, за словами заст. директора ТОВ «Вторчермет» Анатолія САМСОНОВА, ціна на продаж досягала найвищої позначки в 18 000-20 000 руб. за тонну. Найбільш ослабленим при цьому виглядає китайський ринок, де внутрішній попит ще далекий від відновлення, а експортерам доводиться щотижня знижувати ціни на $20-30 за тонну.

Так, японські металургійні заводи зменшили закупівельні ціни до 36,5-38,5 тис. ієн ($337-355) за тонну з доставкою, тоді як всього два місяці тому котирування доходили до 70 тис. ієн за тонну. На Тайвані деякі компанії купували лом всього за $350 за т.

На металургійних підприємствах Росії ціни на брухт також продовжують різко знижуватися. Це пояснюється зміною кон’юнктури ринку — в Європі ціни на метал впали буквально за тиждень, знизився попит на продукцію самих комбінатів, тому потреби в сировині скоротилися. Крім того, зросли експортні мита на брухт, тому все більше сировини реалізується всередині країни. На сьогоднішній день найбільший на Далекому Сході металургійний завод ВАТ «Амурметалл» опустив закупівельні ціни до 1 500 руб. за тонну. Не багатьом відрізняються ціни і по всій Росії.

Поки на світовому і російському ринку брухту явне похолодання. І все ж більшість учасників ринку не втрачають надії і чекають зміни балансу світового ринку брухту, його пожвавлення вже до лютого. Хоча деякі приморські компанії все — ж вважають, що ринок стабілізується не раніше середини наступного року. Швидше за все, ринок не відразу відвоює втрачені у вересні-жовтні позиції, але покаже хоч якесь зростання цін.

www.zrpress.ru/zr/2008/87/33

Ломакс

В гаражі вже скупчилося близько 100-150кг різних металевих виробів з різних металів, які тільки займають місце. думка здати це в пункт прийому металобрухту виникла давно, звернувся в територіально найближчий і зрозумів що це типові кидали, які бачите жесть беруть по 1 р за кг, а просто залізо скажімо за 3р і т. п. впевнений і цінники у них далекі від оптимальних.

А з чого ти взяв що якщо в одному місці така ціна то на іншому кінці міста буде на порядок більше? Та й ціна в 3 рубля за кг не буває. максимум 2.

А якщо по справі розкидати метал по купках, мідь здати в найближчому пункті, чорнуху звалити біля гаража, на радість бомжам, алюміній якщо більше 10 кг, то здати разом з міддю, якщо менше то скласти поруч з чорнухою.

Короткий опис статті: здати металобрухт В гаражі вже скупчилося близько 100-150кг різних металевих виробів з різних металів, які тільки займають місце. думка здати це в пункт прийому металобрухту виникла давно, звернувся в територіально найближчий і зрозумів що це типові кидали, які бачите жесть беруть по 1 р за кг, а просто залізо скажімо за 3р і т. п. впевнений і цінники у них далекі від оптимальних.

порадьте нормальний пристойний пункт прийому маталлолома, я б вивільнив свій гараж від старих залізяк, медяшек, здати,дальзавод,бариги,возять-,ціною,підніметься.Куди,копійки,якщо,туди,тільки,взяли,от,дулов,доки,боже,здавати,було,начебто,можна,металобрухт,Мідь,інше,раджу,Хочу,зараз,днів.Я,кращих,сховай,назбирати

Джерело: Хочу здати металобрухт [Архів] — Форуми Владивостока

Також ви можете прочитати