Київ наказав розпиляти на металобрухт два корабля в Інкермані .

13.08.2015

Такий наказ був відданий після повідомлення про націоналізацію державного майна Кримом, про який оголосив прем’єр Сергій Аксьонов.

На днях прем’єр-міністр Криму Сергій Аксьонов заявив про націоналізацію державного майна.

Це означає, що після референдуму, який пройде в Севастополі 16 березня, всі десять колишніх військових кораблів українського флоту, що знаходяться в місті, перейдуть у володіння Криму.

Відразу після цього з Києва надійшов указ доставити два військові судна: розвідувальне судно «Сімферополь» і малий ракетний корабель «Кременчук» місто Інкерман на причал річки Чорна річка, де планується розпиляти їх на металобрухт, а далі продати їх. За інформацією LIfeNews, середня вартість розпиляного корабля складає близько 1 мільйона доларів.

розвідувальне судно «Сімферополь»

малий ракетний корабель «Кременчук»

11 березня парламент Криму прийняв Декларацію про незалежність республіки і Севастополя. Рішення було прийнято за підсумками депутатського голосування. «За» висловилися 78 парламентаріїв з 100. Незалежність Севастополя проголосив міська рада.

Завдяки документу проведення референдуму 16 березня і входження Криму до складу Росії можна буде оформити юридично.

— Ми очікуємо 306 тисяч севастопольців, явка покаже, в бюлетені буде два пункти: бути з Росією або залишитися з Україною. Ми вважаємо, що за приєднання до Росії проголосує 80 відсотків населення, — розповів керівник виборчої комісії Криму Валерій Медведєв.

тим часом Держдума Росії розгляне законопроект про приєднання до Росії нових суб’єктів 21 березня. До цієї дати депутати повинні будуть підготувати свої пропозиції до документа.

Короткий опис статті: металобрухт київ ціна

Джерело: Київ наказав розпиляти на металобрухт два корабля в Інкермані | ForPost Севастополь Новини

Також ви можете прочитати