Кольоровий металобрухт

Класифікації чорного і кольорового металобрухту в «залізному» бізнесі .

29.07.2015

Класифікації чорного і кольорового металобрухту в «залізному» бізнесі

Класифікація кольорового металобрухту

Брухт кольорових металів класифікується на чотири класи відходів:

Відходи у вигляді шматків. До таких відходів відносяться шматочки чистого походження. Великий вміст інших домішок в кольоровому металі вказує на його низький клас. Чим більше домішок, тим нижче клас відходів.

Відходи у вигляді стружки. Вони утворюються в результаті обробки кольорового металу на спеціальних верстатах сучасного виробництва;

Порошкоподібні відходи. Даний клас відходів представляє з себе пил, що утворюється в результаті виготовлення виробів з брухту кольорових металів.

Інші типи відходів. Такі відходи можуть складатися з дроту, крихти, невеликий тонкої пластинки різних форм.

Будь-яка готова бізнес-компанія з ліцензією поводження з брухтом металів здатна обробляти дані види металобрухту.

Кольоровий металобрухт повинен мати відповідність з ГОСТом.

Класифікація чорного металобрухту

Чорний металобрухт має більше двох десятків класифікацій, основними з них є:

Амортизаційний клас брухту чорних металів застосовується, в основному, в якості шихти. До таких відходів відносяться частини автомашин, суден, трамвайних, залізничних колій, елементи будівель.

Побутовий тип металобрухту утворюється в результаті експлуатації протягом тривалого часу таких приладів, як: швейні та пральні машинки, холодильники, газове обладнання. Дані побутові прилади, що прийшли в непридатність і не підлягають ремонту є джерелом чорного металобрухту.

Металобрухт військового класу включає в себе машини та обладнання військового призначення, які в результаті закінчення терміну експлуатації, не мають дозволу для подальшого використання. Після закінчення терміну експлуатації, таке обладнання має підвищену вибухонебезпечністю.

Компанія, яка планує займатися бізнесом з металобрухтом, обов’язково повинна здійснити отримання ліцензії на прийом металу у відповідних структурах.

Габаритний металевий чорний брухт точно відповідає параметрам печей для плавлення.

Клас відходів у вигляді шматків представляє з себе елементи виробів з металу і його сплавів, габарити яких не перевищують самого великого встановленого розміру.

Легкий чорний металобрухт має маленький коефіцієнт щільності об’єму шматків. Такий продукт виходить в результаті пресування на спеціальних верстатах в цехах заводів.

Оборотний тип брухту чорних металів виходить в результаті технологічного процесу на підприємствах по обробці металу. Також, такий клас відходів, що може утворитися при помилку на етапах виготовлення якоїсь металевої продукції, іншими словами, утворюється шлюб.

Вигляд пакетованого брухту спеціально підготовлений для переплавки і поміщається в спресовані з різних сторін пакети.

Складний клас відходів брухту чорних металів представляє з себе прийшли в непридатність машини, які виконані з різних матеріалів.

Розглянуті варіанти відходів чорного металобрухту дозволяють зрозуміти основну їх класифікацію. Вона важлива при прийманні металобрухту, так як від цього залежить ціна продукту. Ліцензія на даний вид бізнесу і на збір металобрухту видається відповідним організаціям у встановленому порядку.

Короткий опис статті: кольоровий металобрухт Класифікації чорного і кольорового металобрухту в «залізному» бізнесі Класифікація кольорового металобрухту Брухт кольорових металів класифікується на чотири класи відходів: Відходи у вигляді шматків. До таких відходів відносяться шматочки чистого походження. Великий вміст інших домішок в кольоровому металі вказує на його низький клас. Чим більше домішок, тим нижче клас відходів. Відходи у вигляді стружки. Вони утворюються […] бізнес off-line,про все

Джерело: Класифікації чорного і кольорового металобрухту в «залізному» бізнесі | Бізнес реально і віртуально

Також ви можете прочитати