Прийом кольорового металу

Кольорові метали в Іркутську, кольоровий металопрокат

05.08.2015

Кольорові метали в Іркутську — кольоровий металопрокат

Сьогодні спостерігається активне зростання популярності і розширення сфер вживання кольорового металу, до якого відносять ті метали і сплави, що не входять в групу чорних металів. Кольорові метали мають корисні та унікальні властивості, що сприяють застосуванню їх в численних галузях сучасної промисловості.

Всі кольорові метали поділяються на:

  • важкі метали (цинк, мідь, свинець, нікель і олово);
  • легкі метали (титан, кальцій, берилій, алюміній і ін);
  • благородні метали (платина, золото і срібло);
  • малі (миш’як, кобальт, сурма);
  • тугоплавкі (цирконій, хром, ванадій);
  • рідкісноземельні (гольмий, тулий, скандій);
  • розсіяні і радіоактивні метали.

ці види металів піддають різної механічній обробці, впливу тиску. Їх кують, штампують, пресують, ріжуть, прокочують, зварюють і паяють. Щоб змінити хімічні, механічні та фізичні властивості метали обробляють термічним способом, що дозволяє використовувати їх сплави у багатьох сферах промисловості.

Найчастіше елементи з кольорових металів використовуються в електроніці, ракето — та літакобудуванні, електропромисловості, космічній і атомній техніці. З них роблять різні деталі, прутки, дріт, фольгу, листи та ін. А також використовують у виробництві різних виробів в цілях антикорозійного покриття, яке наносять методом порошкової металургії.

Компанія «АнгараПромСнаб» реалізує в Іркутську кольоровий металопрокат виробів з алюмінію, свинцю, міді, латуні, бронзи, ніхрому, фторопласту, огородження, вініпласту, бабита. У нас ви можете купити припій, ГТВ, текстоліт, труби б/в, вироби з нержавійки, АТИ, литво, електроди.

Короткий опис статті: прийом кольорового металу Joomla! — the dynamic portal engine and content management system joomla, Joomla

Джерело: Кольорові метали в Іркутську — кольоровий металопрокат

Також ви можете прочитати