Кольоровий метал, прийом брухту кольорового металу в Москві

01.10.2015

Кольоровий метал

Наскільки цінується кольоровий металобрухт? Якщо врахувати, що щодня на звалища потрапляють тонни брухту у вигляді побутових виробів, автомобільних запчастин, будівельного сміття, то не дуже. Ще частіше лом можна знайти в цехах і у дворах промислових підприємств, де він накопичувався протягом багатьох років. Якщо він не буде заважати, то пролежить тут ще не один рік…

Є більш вигідне рішення

Досить подивитися на ціни, які пропонують пункти прийому брухту кольорових металів, щоб зробити висновки про реальну цінність такого «сміття». Адже насправді його набагато вигідніше здавати, ніж не помічати або викидати. Сьогодні, враховуючи постійне зростання цін на видобуток сировини, він є цінним сировиною, він затребуваний в різних галузях промисловості, і цьому є дві важливі причини.

Насамперед, вторинна переробка дає можливість скоротити витрати, а значить, брухт кольорового металу, в кінцевому рахунку, дозволяє мінімізувати собівартість готової продукції. Не менш важливим є екологічний аспект: прийом кольорового брухту з подальшою переробкою сприяє зниженню негативного техногенного впливу на природу, а це вже серйозний внесок у поліпшення екології.

Тому якщо у вас є непотрібний кольоровий метал, здати його не є проблемою. Однак при цьому необхідно знати деякі тонкощі, адже в залежності від компанії, яка здійснює прийом металів, ціни, умови, супутні послуги можуть різнитися.

Надто низька вартість, завищені вимоги до якості брухту, ступеня його очищення, небажання йти назустріч клієнту в питаннях демонтажу і транспортування конструкцій – купівля брухту кольорових металів нерідко пов’язана з труднощами, знаючи про які, багато хто відмовляється від здачі сировини. Тому дуже важливо вибрати пункт, в якому прийом пов’язаний з мінімальними проблемами, а ціни залишаються вигідними.

Пункти покупки кольорових металів Startmetall

На сьогоднішній день в Москві і Підмосков’ї діє 15 пунктів прийому металів, розташованих в різних районах міста для зручності наших клієнтів. Здати кольоровий брухт ви можете як самостійно, так і скориставшись нашими послугами з транспортування, демонтажу і завантаження великогабаритних конструкцій. І в тому, і в іншому випадку, купівля брухту кольорових металів займає зовсім небагато часу.

Все тому, що кожен наш пункт оснащений найсучаснішим обладнанням для зважування, сортування та проведення хімічного аналізу, що дозволяє визначити зміст і чистоту породи. Завдяки цьому, ми можемо швидко, а головне, точно розрахувати вартість. Оскільки при прийомі кольорового металу ціна в першу чергу залежить від ваги та чистоти сировини, таке обладнання дозволяє здавати сплави на більш вигідних підставах, ніж раніше.

Сьогодні ми ведемо прийом брухту металу усіх видів, у тому числі: міді, алюмінію, свинцю, нікелю, титану, олова, вольфраму і сплавів – латуні і бронзи. Купівля кольорових металів можлива в будь-якій кількості і вигляді.

Короткий опис статті: ціни на кольорові метали Пункти прийому кольорового металу і брухту в Москві, купівля кольорових металів кольоровий метал, прийом кольорового металу, пункти прийому кольорового металу, прийом кольорового металу в москві, прийом брухту кольорового металу, прийом кольорового брухту

Джерело: Кольоровий метал, прийом брухту кольорового металу в Москві

Також ви можете прочитати