Різне

Кольоровий метал в Іваново, Ресурс-М

05.09.2015

Кольоровий метал в Іваново — Ресурс-М

Кольоровий метал

Трубопровідна арматура з нержавіючої сталі – відводи, фланці, трійники, переходи і т. д — телефонуйте!

Ціни на іншу продукцію можна подивитися в прайс-листі. .

Всі метали і сплави, крім залізо, відносяться до кольорових, що розділяються в свою чергу, на легкі (титан, магній, алюміній ), важкі (мідь. цинк, свинець, нікель), тугоплавкі, благородні, радіоактивні та інші. Не будемо перераховувати таблицю Менделєєва, а згадаємо лише те, що видобуток і подальша обробка кольорових металів – від збагачення руди до одержання різних сплавів – важливий сектор вітчизняної важкої промисловості.

Кольоровий металопрокат – це комплексний продукт, без якого існування багатьох галузей промислового виробництва просто немислимий. Завдяки своїм фізичним властивостям і високим експлуатаційним характеристикам, пластичності, електро — і теплопровідності, вони широко застосовуються в ракетобудуванні і авіації, електроніці, харчовій та хімічній промисловості і багатьох інших, не менш важливих відгалуженнях народного господарства.

У наші дні придбати кольоровий металопрокат для вирішення різноманітних потреб не представляє проблеми. Російські виробничі фірми постачають на ринок у великому асортименті круги різного діаметру – бронзові, дюралеві, латунні, мідні, листи оцинковані, алюмінієві куточки, шестигранники латунні та інші вироби.

Компанія «Ресурс – М» успішно реалізує цветмет в необмеженій кількості. Ви завжди у нас знайдете наступні марки кольорових металів: Бронза БраЖ, БроЦС, Дюраль Д16, Д16Т, Латунь ЛС59 ). Так само пропонуємо вам можливість придбати у нас лист алюмінієвий різних товщин, аж до 40мм. Зі складу в р. Володимирі відпускається більше 600 найменувань виробів, і ми завжди готові доставити вам його в Іванівську область в необхідній кількості. Весь метал відповідає ГОСТам і сертифікований. Точний розпил потрібного розміру і кількості на новітньому обладнанні порадує самого вимогливого клієнта. Купуючи металопродукцію в компанії «Ресурс – М» можна розраховувати на привабливу заохочувальну систему, про яку можна довідатися у фахівців за контактними телефонами. Безкоштовна доставка по місту при покупці від 500 кг кольорового металу і нержавіючої «сталі».

ТОВ «Ресурс-М Іваново» — 8-960-733-70-07

Короткий опис статті: прийом кольорових металів

Джерело:
Кольоровий метал в Іваново — Ресурс-М

Також ви можете прочитати