Кольоровий металопрокат (кольорові метали) зі складу в Єкатеринбурзі

24.08.2015

Кольоровий металопрокат

У компанії «МетТрансТерминал» ви завжди зможете купити кольоровий металопрокат високої якості та в широкому асортименті.

Кольоровий металопрокат – це вироби, виконані з кольорових металів за допомогою методу прокатки. До кольорових металів, насамперед, відноситься нікель, мідь, цинк, олово, алюміній, золото, титан, срібло, різні рідкоземельні, радіоактивні та тугоплавкі метали.

Латунь і бронзу часто використовують в будівництві для виробництва вентилів і кранів. Володіючи високою міцністю, бронза і латунь широко використовується в авіації, машинобудуванні, приладобудуванні, авіації, ракетній техніці і суднобудуванні.

Головні переваги кольорового металопрокату:

  • Механічна міцність
  • Антикорозійна стійкість
  • Універсальність
  • Довговічність
  • Стійкість до високих температур
  • Уніфікованість

Досить часто кольорові метали піддають після прокатки додаткової обробки для зміни характеристик продукції, або для поліпшення властивостей металу. Кольоровий металопрокат (труби, листи) знайшов сьогодні дуже широке застосування в самих різних галузях народного господарства. Навіть незважаючи на відносно високу, порівняно з іншими видами металопрокату. вартість, сучасний кольоровий металопрокат активно використовується сьогодні у військово-промисловому комплексі при виробництві танків і літаків, а також у цивільному будівництві, електроніці, енергетиці та при виробництві побутових товарів.

Компанія «МетТрансТерминал» допоможе вам у потрібні терміни скомплектувати і придбати кольоровий металопрокат в будь-якому обсязі і за вигідними цінами.

Телефони: (343) 200-55-88.

Короткий опис статті: кольоровий металобрухт Кольоровий металопрокат зі складу в Єкатеринбурзі і Тюмені Кольоровий металопрокат

Джерело: Кольоровий металопрокат (кольорові метали) зі складу в Єкатеринбурзі і Тюмені

Також ви можете прочитати