Контакти

10.10.2015

Контакти пунктів у Москві і Московській області

Група компаній «МЕГАТОН» здійснює прийом брухту самих різних металів (латуні, алюмінію, міді, нержавійки, старих акумуляторних батарей (АКБ) і інших) не тільки в Москві (прийом металобрухту здійснюється у ВАО і СВАО), але і в наступних містах:

  • Балашиха,
  • Одинцово,
  • Зеленоград,
  • р-н Глянув,
  • п. Кобяково
  • п. Внуково

А так само ми можемо організовувати вивіз металобрухту в містах та районах: Щелково, Фрязіно, Реутов, Залізничний, Краснознаменськ, Голіцино, Селятин, Кубинка, Апрелівка, Наро-Фомінськ, Московський, Химки, Сходня, Митино, р-він Ізмайлово, р-він Преображенське, р-він Новогирєєво, р-він Лефортово

Це зручно як для приватних осіб, що проживають поза Москви, так і для комерційних структур, виробничі площі яких знаходяться за межами столиці.

У разі відсутності можливості вивезення металобрухту на нашу майданчик своїми силами, ми допоможемо організувати навантаження і самовивіз нашою технікою в будь-який зручний для вас день, у тому числі вихідний, у призначений вами час. При цьому не виникне необхідності щось доплачувати додатково, це буде враховано при виплаті винагороди за здачу брухту.

Адреси прийому металобрухту в Москві і Московській області

Вам не обов’язково самостійно обчислювати найближчий до вас пункт прийому металобрухту. Зателефонуйте нам за вказаними нижче телефонами, наш менеджер зорієнтує вас у відстанях, повідомить адресу найближчого майданчика, допоможе організувати вивезення та відповість на інші питання.

Короткий опис статті: прийом металобрухту

Джерело: Контакти

Також ви можете прочитати