Різне

Країна-металобрухт. Як влади переплавлять Україну в Європу?

31.07.2015

Країна-металобрухт. Як влади переплавлять Україну в Європу?

Україна повертається в самі дрімучі 90-е. Судячи з останніх подій країна знову покриється мережею точок по скупці металобрухту, а нові олігархи будуть гнати за кордон не шоколадки, вугілля і сталь, а раскорежнные верстати збанкрутілих підприємств та передані за «лендлізу» 21 століття танки і БТР. Катастрофа в економіці і війна на Донбасі робить такі точки більш ніж прибутковими, і про це вже давно додумалися світлі голови в української влади.

Про це говорить мало кілька помітних для українського обивателя подій, які можуть істотно змінити вигляд і без того поменявшейся країни.

Незадовго до нового року міністерство економрозвитку на чолі з імпортним головою

Айварасом Абромавичусом запропонувало прийняти спеціальний закон «Про металобрухт». Ну, мабуть такою бачить найперспективнішою галуззю України і литовський реформатор. Згідно ініціаторам, закон дозволить вільно купувати і експортувати металобрухт за кордон.

Ну а поки всі з’ясовували, звідки прилетів «Град» на блок-пост під Волновахою, де загинули мирні люди — у тій самій Європі, куди так прагне потрапити Україна, було підготовлено та спеціальне підприємство, яке нову галузь української держави буде проштовхувати в Євросоюз.

Як з’ясувалося, найстаріший в Прибалтиці Лієпайський металургійний завод «Liepajas Metalurgs» змінив назву на «RVV Liepajas Metalurgs».

12 січня 2015 року активи, в недавньому неплатоспроможного, але найбільшого в Прибалтиці металургійного комбінату Liepajas metalurgs передані фірмі KVV Liepajas metalurgs. Група контролюється українською компанією «КВВ груп», яка спеціалізується на збиранні та переробці металобрухту.

«КВВ груп» не знайома латишам, їм немає діла до походження українських інвестицій. Метзавод в Лієпаї працює і випускає металопрокат з українського металобрухту. А металобрухту зараз, зі зрозумілих причин, в Україні все більше, а ціна на нього — все менше. Але це ще не все.

www.metalurgs.lv/?a=1&b=1) є і те, що Liepajas Metalurgs має в активах власну залізничну мережу протяжністю 37 (!) кілометрів.

Бізнес у «КВВ груп» перспективний, Україна велика, підприємств розоряється багато, так що крім спотвореною техніки з зони АТО на переплавку в Латвію вирушать і верстати збанкрутілих підприємств. Тим більше, нинішній уряд вже неодноразово заявляв, що їм нафіг не здалася радянських промислове спадщина. Металобрухт будуть «добувати» і на фронтах і в тилу!

У чиїх руках опинилося латвійське підприємство — теж не секрет. Це два севастопольських бізнесмена Валерій Кришталь і Євген Казьмін. Валерій Кришталь, ще за часів приналежності Криму Україні, був одним з найбагатших людей Севастополя. Перший капітал він заробив на поставках металу за кордон при розділі радянського Чорноморського флоту, так що резюме для розширення бізнесу у нього прекрасне. Кришталь довгий час постачав металобрухт на Маріупольський метзавод ім. Ілліча. Друга сторона діяльності групи — конвертаційні центри. Є й інші сфери діяльності кримчан. Тому що не тільки для розпилу був захоплений колишній екскаваторний завод. І не дарма там сидить батальйон «Азов».

Отже, як же буде виглядати система переплавлення України в Європу. А: По всій Україні йдуть рейдерські захоплення заводів. Б: Заводи переходять під контроль воєнізованих батальйонів. В: Українська влада спирається на воєнізовані батальйони, які частково знаходяться під контролем місцевих олігархів. Р: Фінансування батальйонів забезпечується за рахунок комерційних структур, керівництво яких часто має не тільки українське, але і російське громадянство або громадянство країни ЄС. Д: Ці комерційні структури, маючи захист на рівні влади і карбатов, непогано заробляють на збуті через Латвію українського металу. Всі задоволені, крім українського народу.

Коли Порошенко і Яценюк у 129-й раз починають істерити про введення російських військ на територію України, хочеться їм підказати, що вводити війська в цю країну навіть немає сенсу. В її столиці все можна зробити руками української влади.

Не складно здогадатися, що вся зруйнована бронетехніка в зоні проведення АТО, вся стрілецька техніка, зруйновані заводи і фабрики, той же Донецький аеропорт спишуть на металобрухт і відправлять в Європу через Латвію. Так, дивись, вся Україна, верстат за верстатом, танк за танком все-таки опиниться в Європі. Зовсім як в анекдоті про футболіста, якому тренер пообіцяв переїзд в Європу. «Поїдеш в Європу. Вірніше, не ти, а поки тільки твої нирки. Потім печінку. А так, дивись, і весь туди переїдеш, щасливчик. ».

Короткий опис статті: купити металобрухт Країна-металобрухт, Як влада переплавлять Україну в Європу

Джерело: Країна-металобрухт. Як влади переплавлять Україну в Європу?

Також ви можете прочитати