Прийом кольорового металу

Купимо і переробимо брухт кольорових металів, прийом брухту кольорових

27.08.2015

Кольоровий брухт


Найбільш цінний вид вторсировини, продаж якого у великих кількостях здатна принести максимальний дохід — це металобрухт. алюміній, мідь, латунь, бронза. Про значний попит на нього побічно свідчить величезна кількість оголошень «Куплю брухт кольорових металів», які можна зустріти в періодиці, Інтернеті, навіть на вулиці. На жаль, далеко не всі знають справжню ціну цього товару. Найчастіше, сировину даного типу продають просто за безцінь. Компанія «ЕВРОЛОМ», здійснюючи приймання брухту кольорових металів, готова надати найбільш вигідні умови. Переконатися в цьому неважко. Досить заглянути в наші прайс-листи і порівняти ціни з конкурентами.


Ми реалізуємо комплексний підхід до задоволення потреб замовників. Разом з прийомом брухту кольорових металів, «ЕВРОЛОМ» надає цілий спектр супутніх послуг, серед яких оцінка, навантаження і транспортування вторсировини. Також ви можете замовити демонтажні роботи, отримати кваліфіковану консультацію, оцінити «товар» без зобов’язань з його продажу.

З питань прийому брухту кольорових металів, а також за додатковою інформацією рекомендуємо звертатися до менеджерів компанії «ЕВРОЛОМ». Наш телефон: +7 (495) 117-72-57 .

Короткий опис статті: прийом кольорового металу Компанія Евролом за ВИГІДНИМИ ЦІНАМИ купить брухт кольорових металів в Москві. куплю прийом брухту кольорових металів

Джерело: Купимо і переробимо брухт кольорових металів, прийом брухту кольорових металів за вигідною ціною

Також ви можете прочитати