Брухт алюмінію ціна

Купимо лом кольорових металів дорого, лом міді, брухт олова, брухт

21.08.2015

Прийом брухту кольорових металів за високими цінами


Прийом брухту кольорових металів в Москві

Раді вітати Вас на сайті нашої компанії. Ми працюємо на ринку брухту кольорових металів вже більше десяти років. Ми виробляємо прийом кольорового металу відповідно деуствующему законодавства і у відповідності з діючими стандартами. У нас є вся необхідна технічна база, яка дозволяє розвантажити, транспортувати і зважити Ваш матеріал. Рівень наших цін і якість обслуговування це основи його успіху.

Ми закуповуємо дорого олово Sn і припої ПОС-30, ПОС Су30, ПОС 33, ПОС-40, ПОС 50, ПОС 61, С 63, С 90 і ін. Також купимо різні бабіти б83, б16 і дорого купимо лом бронзи — ОЦС, ОС, БРОФ, БРАЖ.

Ми дорого купимо у Вас відпрацьовані акумулятори для утилізації.

Зазвичай це трудомістка процедура, що вимагає демонтажу містять лом конструкцій з подальшим їх вивезенням. Наша команда бере на себе весь обсяг робіт з мінімальною часткою участі клієнта. Ми володіємо необхідними знаннями і навичками, які дозволять здійснити всю операцію з поседующей доставкою в пункт прийому в максимально стислі терміни.

  • ми беремо кольоровий метал за вигідною для Вас (фізособа чи юрособа) ціною. Форма оплати — будь-яка;
  • здійснюємо заготівлю металобрухту: мідь, сталь, бронза, алюміній, латунь, чавун, відходи штампування і упаковки;
  • допоможемо вивезти брухт кольорових металів .

Наша компанія спеціалізується на заготівлі, переробці та реалізації брухту кольорових металів, виробництві алюмінієвих сплавів. Ми також купуємо і продаємо неліквіди металопродукції. Перелік металів, прийом яких ми здійснюємо, Ви можете знайти в нашому прайсі на брухт кольорових металів .

Дорого купимо лом припою, пропонуємо максимальну ціну на олово, закуповуємо брухт кольорового металу, здійснюємо покупку міді.

Ми запрошуємо до співпраці організації та підприємства, пов’язані з виробництвом і споживанням брухту кольорових металів.

Якщо у Вас виникли питання, то звертайтеся до наших фахівців і вони допоможуть Вам у будь-якому питанні.

Телефон для прийому кольорового брухту в Москві: 8 (495) 410-02-12, 8 (916) 195-18-85

Ціни на брухт кольорових металів

Короткий опис статті: брухт алюмінію ціна Пункт прийому брухту кольорових металів, купимо кольоровий брухт міді, латуні та алюмінію дорого. Купівля брухту кольорових металів в Москві. Демонтаж та вивіз брухту кольорових металів. лом, кольорові метали, брухт кольорових металів, купимо лом кольорових металів, олово, припої, лом міді, купимо мідь, купимо лом міді, купимо лом латуні, латунь, купимо лом алюмінію, лом латуні, брухт алюмінію, москва, здати кольоровий метал москва, приймання брухту металів у москві, демонтаж, вивезення, кольоровий брухт

Джерело: Купимо лом кольорових металів дорого, лом міді, брухт олова, брухт припоїв, брухт алюмінію, лом латуні, пункт прийому кольорового брухту в Москві

Також ви можете прочитати