Мідь ціна

Купимо лом міді, краща ціна по ринку!

23.08.2015

Брухт міді


Прийом брухту міді на взаємовигідних умовах здійснюється в московських приймальних пунктах компанії «Брухт кольорових металів».

Ціна

Вартість брухту міді повністю залежить від його типу і якості металу.

Правила прийому

Купівля брухту міді та мідних сплавів здійснюється при виконанні наступних умов:

  • Купуємо брухт міді вагою від 1 кг (в пунктах прийому ).
  • Вивезення брухту з території замовника здійснюється при вазі від 200 кг
  • Максимальні габаритні розміри упаковок мідного брухту — 40*40*70 див.
  • Максимальні габаритні розміри шматків мідного брухту — 100 див.
  • Максимальні габаритні розміри шматків низькоякісного мідного брухту- 100*100*200 див.
  • При прийомі брухту міді враховуються всі сторонні хімічні елементи в складі металу. Вони повинні видалятися.

Переваги роботи з нами

Чому ж вам варто зробити вибір на користь співпраці саме з нашою компанією? Тому що ми пропонуємо своїм клієнтам по-справжньому вигідні умови на продаж брухту міді:

  • ми здійснюємо вивезення брухту з території замовника власним автотранспортом (при партіях від 200 кг), при цьому вартість брухту міді за кг залишиться незмінною.
  • Ви зможете дізнатися, скільки коштує брухт міді на ваших об’єктах зберігання, буквально не покидаючи робочого місця. Фахівці нашої компанії організують сортування та оцінку брухту, його зважування, навантаження і подальше розчищення території. При цьому оплату за брухт ви отримаєте тут же, без необхідності виїжджати в наш офіс чи пункт прийому металів.


Серед клієнтів компанії «Брухт кольорових металів» — десятки і сотні юридичних і фізичних осіб, які вже встигли по достоїнству оцінити всі переваги роботи з нами. Ми зможемо знайти оптимальний підхід до кожного клієнта: приймемо брухт міді або купимо лом алюмінію вагою в кілька кілограмів або ж в декілька тонн (ціни на брухт міді варіюються в залежності від її обсягів лише в разі здачі блискучої міді), в упаковці або без, кабелі в обплетенні або очищені.

Ми цінуємо ваш час і гроші, і тому можемо запропонувати не тільки вигідні ціни на брухт міді, але також і комплексний сервіс, що дозволяє знизити ваші витрати. Все, що потрібно від клієнта, — просто набрати наш номер телефону! Все інше зроблять наші фахівці (визначать сортність брухту, відсортують, зважать і оцінять, упакують і занурять на автотранспорт нашої компанії). Оперативно і якісно!

З питань здачі брухту міді телефонуйте +7 (495) 542-04-67.

© 2011-2015. Всі права захищені

Короткий опис статті: мідь ціна Приймаємо брухт міді в Москві за високою ціною. лом міді, прийом, ціна, купити, москва

Джерело: Купимо лом міді, краща ціна по ринку!

Також ви можете прочитати