Мідь лом ціна

Купимо лом міді, порівняйте скільки коштує кг у нас. Вигідні ціни

08.10.2015

Прийом мідного брухту

На сьогодні підприємство може нормально функціонувати тільки в умовах жорсткої економії, але при цьому якість товару від цього не повинно страждати інакше попит на товар піде на спад і збанкрутувати підприємство.

Одним з варіантів економії для металургійних комбінатів є переробка брухту. Покупка вже використаного металу у населення достатньо високо себе виправдовує і дозволяє при цьому підтримати екологічний баланс. До того ж згідно динаміці вироблення цього металу кількість його в природних запасах падає, тому більшість країн намагаються активно використовувати переробку кольорового металу.

В основному більшість фірм і організацій Москви, які практикують прийом чормету, приймають і кольоровий метал. Одним з таких металів є мідь, і займає за попитом далеко не останнє місце.

Мідь є одним із семи металів, які відомі ще з давніх часів. Як стверджують історичні дані, мідні інструменти використовували ще при будівництві піраміди Хеопса.

Ще в стародавні часи з міді виготовляли справжні витвори мистецтва, що спричинило створення на ринку такого поняття, як куплю/продам мідні вироби, так і сам метал.

Мідь у чистому вигляді це чудовий провідник електрики, легко піддається куванню, гнучкий і при цьому еластичний матеріал, дуже часто завдяки цим якостям мідь використовують при виготовленні дротів або дроту. Так само мідь використовується у багатьох сплавах. Завдяки введенню різних добавок до складу міді вона набуває більш високі якісні характеристики, що дозволяє використовувати її в більш екстремальних сферах.

Використання міді

Мідь цінується досить дорого, це пояснюється, насамперед, її попитом, адже цей метал використовується в багатьох галузях нашого життя. Це не тільки дроти, різні запчастини, але мідь використовується в медицині, як чудовий антисептик.

Мідь використовується в холодильниках, системах кондиціонування, так як цей матеріал володіє високими даними по теплопровідності. При з’єднанні міді і олова утворюється бронза, яка володіє такими властивостями як антикоррозийность. Що дозволяє використовувати цей метал в умовах підвищеної вологості, на кораблях, для створення трубопровідних елементів, при створенні скульптур, так само мідь застосовують для пайки.

наприклад, в електротехніці мідь експлуатується в чистому вигляді — для виробництва кабелів, різних проводів, в тому числі і телефонного і так далі. З міді виготовляють трубопроводи, теплообмінники. Сплав міді застосовується в промисловій галузі, у машинобудуванні, при виготовленні різної хімічної апаратури тощо.

Так само мідь використовують в агрономії для добрива полів, хоча тут необхідно суворе дотримання норми, так як в великих кількостях цей метал може нашкодити, а ось в малих просто необхідний для всіх живих організмів.

Скільки коштує в Москві брухт міді?

Продаж брухту міді насамперед залежить від стану брухту, а також від того що це за сплав або ж це чистий метал. Якщо вас цікавить, за скільки ми приймаємо тонну мідного брухту, то ціна і вартість вказана у нашому прайс-листі кг.

Така скупка мідного брухту вигідна для всіх, продаж населенням металу дозволяє зберегти екологію, а купівля брухту металургійними комбінатами дозволяє виробляти якісний товар при мінімальних витратах.

Ви можете здати мідь, як цілим кущем, так і у вигляді різної стружки.

Короткий опис статті: мідь лом ціна Брухт міді: продати і купити дорого за вигідною вартості. ЦК ГрандМеталл

Джерело: Купимо лом міді — порівняйте скільки коштує кг у нас. Вигідні ціни по прайс-листу — ГК ГрандМеталл, Москва

Також ви можете прочитати