Брухт алюмінію ціна

Купимо, здати брухт алюмінію ціна

03.10.2015

Брухт алюмінію, ціна, умови прийому.

Пункти прийому металобрухту компанії «Піонер Метал» в даний час активно купують лом алюмінію, ціна на який представлена в розділі «Прайс-лист на металобрухт », як у чистому вигляді, так і в складі різноманітних сплавів. А саме:

 • алюмінієва банка;
 • харчова посуд і контейнери;
 • бари;
 • сантехнічні деталі;
 • радіатори;
 • литі деталі,
 • деталі металоконструкцій;
 • віконні жалюзі та профілі;
 • алюмінієва стружка;
 • листовий алюміній;
 • автомобільні частини;
 • відходи виробництва;
 • будівельне обладнання і елементи;
 • пруток;
 • різні дроти;
 • інше.

Прийом брухту алюмінію і алюмінієвих сплавів проводиться за наступними правилами:

 1. Розміри пакетів брухту алюмінію і його сплавів – не більше 40х40х70 см;
 2. Окремі шматки брухту алюмінію не повинні перевищувати 100 см в одному з вимірів;
 3. Окремі шматки брухту алюмінію низької якості не повинні перевищувати 100х100х200 см;
 4. Приймання брухту відбувається по масі нетто металу (= маса брутто – маса тари — засміченість (наприклад, папір, волога, масла));
 5. Хімічні елементи, які є компонентами сплаву (металу) входять у вагу нетто. Оксиди в ломе алюмінію вважаються засміченістю.

Що з себе представляє алюміній?

Алюміній – один з найпоширеніших, легенів і пластичних металів. Колір алюмінію світло-сірий з білим відтінком.

Відмітні властивості алюмінію:

-висока стійкість до корозії, впливу навколишнього середовища (таку довговічність металу забезпечує тонка оксидна плівка, що утворюється на алюмінії при його взаємодії з повітрям);

-маленька щільність, тобто алюміній дуже легкий;

-висока пластичність, тому піддається механічній обробці, лиття, формування;

-висока електро — і теплопровідність;

-нетоксичність.

У природі алюміній зустрічається тільки у вигляді різних сполук, наприклад: боксити, глинозем, нефеліни, польовий шпат (ортоклаз), алуніти, корунд, каолініт.

Особливість алюмінію також у тому, що він майже утворює сплави практично з усіма металами. Крім цього, в сплавах на основі нікелю, міді, цинку, магнію, титану та заліза він є найпоширенішою добавкою.

Алюмінієві сплави

Серед сплавів з алюмінію широке поширення одержали наступні сплави:

1)Алюмінієво-мідні (наприклад, жовтий нордік і дюралюміній) – здатні піддаватися термообробці, що збільшує їх міцність. Недолік – матеріали, оброблені термічним способом можна зварити, тому деталі з такого металу з’єднують заклепками.

Дюралюміній («дюраль») – найбільш відомий сплав з переважним вмістом алюмінію, міді і магнію. При загартуванню він міцніше чистого алюмінію в 7 разів, а його маса в три рази легше заліза. Але є один недолік – низька стійкість до корозії, тому, як правило, дюраль плакируют чистим алюмінієм.

Жовтий нордік («північне золото») – золотистий сплав з переважним вмістом алюмінію та міді у великій кількості. З нього виготовляють 50, 20 і 10 євроцентів.

2)Алюмінієво-магнієві («магналии») володіють такими якостями, як висока пластичність, стійкість до корозії, хороша зварюваність.

3)Алюмінієво-кремнієві («силуміни») сплави порівняно з чистим алюмінієм володіють більшою зносостійкістю і міцністю, але дуже крихкі. Їх особливістю є корозійна стійкість в морській воді і вологому атмосфері.

4)Алюмінієво-марганцеві сплави дуже схожі багато в чому з алюмінієво-магнієвими сплавами.

Промислові сплави з алюмінію в більшості випадків містять як мінімум два-три легуючих хімічних елементи, які вводяться в метал для того, щоб збільшити механічну міцність.

Брухт алюмінію, ціна якого порівняно невисока, має незаперечні переваги: висока міцність (береться розрахунок на одиницю ваги), невелика щільність (2,5-2,8 г/см3), відносна простота та дешевизна отримання і обробки, задовільна стійкість до атмосферної корозії, але в теж час на вироби зі сплавів алюмінію легко наносяться декоративні і захисні покриття.

На сьогоднішній момент брухт алюмінію, ціна якого залежить від деяких факторів, вважається самим технологічним металом для повторної переробки. Він здатний перероблятися раз за разом без втрати його механічних і фізичних властивостей. Автомобільна промисловість є основним споживачем такого переробленого алюмінію. Наприклад, на даний момент 60% такого металу, використаного в автомобілях, є вторинними.

Купимо лом алюмінію.

Застосування алюмінію та алюмінієвих сплавів

Алюміній і його сплави в силу своїх властивостей і відносно низькою вартістю порівняно з іншим цветметом знайшли досить широке застосування в різноманітних галузях народного господарства. Здати брухт алюмінію можна для подальшої переробки і застосування в наступних галузях:

-автомобіле-, судно — і авіабудування (наприклад, корпуси машин, трапи, радарні щогли),

-цивільне і промислове будівництво (наприклад, виготовлення віконних рам, ферм, каркасів будівель, сходів),

-харчова промисловість (наприклад, посуд, упаковка, тара для зберігання та консервування продуктів с/г),

-нові галузі техніки: напівпровідникова електроніка, ядерна ен@e0

Короткий опис статті: брухт алюмінію ціна Піонер метал — брухт прийом та продаж, брухт ченрных і кольорових металів. брухт алюмінію, брухт алюмінію ціна, купимо лом алюмінію, здати брухт алюмінію

Джерело: Купимо, здати брухт алюмінію ціна

Також ви можете прочитати