Продати металобрухт

Купимо

16.08.2015

брухт чорних металів дорого, скупка, демонтаж металобрухту, прийом, вивезення
чорного брухту та металоконструкцій в Москві, Московської області

Вторчерметресурс

Купуємо брухт чорних металів та інший брухт у підприємств і приватних осіб.

Виробляємо демонтаж, порізку металоконструкцій, обладнання верстатів і т. д.

Здійснюємо вивіз металобрухту своїм спецавтотранспортом (ломовозами) в Москві, Московській області, з регіонів.

Мінімальна партія від 10 тонн.

МИ КУПУЄМО МЕТАЛ ДОРОГО! ОПЛАТА В ДЕНЬ ЗВЕРНЕННЯ!

На сьогоднішній день світ буквально насичений виробами з металу, які зустрічаються і в промислових та побутових умовах. Автомобілі, пральні машини, промислові верстати – все це по більшій частині виконано з чорних металів. Незважаючи на міцність і довговічність металевих виробів, вони неминуче втрачають свої якості та приходять в непридатність, у зв’язку з чим виникає питання утилізації металобрухту. Враховуючи, що в даний час, з огляду на кризу світової економіки, актуальним питанням будь-якого підприємства є ефективність використання наявних потужностей і площ, а так само витяг додаткового доходу.

У зв’язку з цим багато компаній звернули свою увагу на розбудову цехів, технологічних процесів і інтенсивне використання вторинних ресурсів, найважливішим з яких є металобрухт та металеві відходи різних виробництв. Здача металобрухту надзвичайно вигідна в першу чергу самим підприємствам, основний вид діяльності яких, будівництво і експлуатація цивільних і промислових об’єктів, у яких, як правило,завжди залишаються невикористані частини і відходи матеріалів по закінченні всіх робіт не придатні для використання, а кошти на їх придбання вже витрачені. Прийом і подальша переробка брухту чорних металів дозволяє економити непоправні природні ресурси руди і коксу.

Завдяки наявності сучасного обладнання з переробки брухту металів для вторинного використання, стало можливим не просто позбутися від непотрібної купи чорного металу, але і вигідно продати металобрухт. Наші ціни на брухт чорних металів, метал, металобрухт одні з найвищих серед компаній московського регіону в чому Ви можете переконатися, зв’язавшись з нами.

Проте деякі організації в силу різних причин і виробничої специфіки можуть дозволити собі демонтаж (різання) деталей металоконструкцій і механізмів машин, металевих виробів є браком або відходами діяльності, несучих (опорних) сталевих конструкцій, іншого (котельного та опалювального обладнання) обладнання з чорних металів і подальший вивіз, утилізацію утворився металобрухту.

Концерн «ВТОРЧЕРМЕТРЕСУРС» ,що поєднує групу компаній з переробки та утилізації вторинних ресурсів (сталевого і чорного брухту), успішно працюючи на ринку більше 10 років, займається купівлею, переробкою та утилізацією вторинної сировини, у тому числі металобрухту, нержавіючої сталі і чорних металів у великих масштабах. Вивезення брухту здійснюється своїм транспортом, використовуючи металловозы (маніпулятори), мультиліфти (контейнери) під лом, а так само виїзні преси для пакетування заготовленого металобрухту. Ми готові вивезти брухт не тільки у Москві і МО, але і (за гарним об’ємом) поїхати в регіони.

Наші співробітники в найкоротші терміни і погоджений з Вами час в будь-якій точці Москви і Московської області вироблять:

    ¦ об’єктивну оцінку вартості металу, металовмісних відходів, обладнання та металоконструкцій, вартість робіт і

вартість демонтажу, різання і наступних сортування, навантаження, вивезення і вивантаження металобрухту з вказаного Вами ділянки;

¦ демонтаж металоконструкцій будь-якої складності і об’єму, навантаження, вивезення, вивантаження і подальшу утилізацію будь-якої кількості металобрухту (від 10 тонн), а також металовмісних відходів виробництва або будівництва;

¦ виплатить Вам або Вашому підприємству досить суттєві грошові кошти отримані від продажу металобрухту(за вирахуванням понесених витрат).

Наявність спец техніки та додаткового обладнання дозволяє здійснити вивезення брухту чорних металів з об’єктів промисловості та побутової зони на взаємовигідних умовах. Єдиною умовою для покупки нами металобрухту або виробів з чорного металу є загальна маса предмета угоди від 10 тонн.

Тепер немає необхідності в пошуку оголошень про скупку чорного брухту або демонтажі конструкцій з металу з вивезенням. Все це пропонує наша компанія своїм клієнтам. При цьому у числі клієнтів нашої компанії, можуть бути фізичні та юридичні особи.

Ми раді бачити Вас в особі наших клієнтів!

Всю детальну інформацію, а також прейскурант закупівельних цін, умови роботи ви можете отримати за телефонами:

8 (926) 869-6770

8 (903) 222-0148

Короткий опис статті: продати металобрухт Купуємо брухт чорних металів, виробляємо демонтаж металоконструкцій, вивезення металобрухту своєї спецтехнікою з Московської області та регіонів, телефонуйте! брухт чорних металів, металобрухт, демонтаж, вивіз металобрухту, купівля чорного брухту

Джерело: Купимо
брухт чорних металів дорого, скупка, демонтаж металобрухту, прийом, вивезення
чорного брухту та металоконструкцій в Москві, Московської області

Також ви можете прочитати