Брухт алюмінію ціна

Купити дорого Лом алюмінію, дюраль, силумін, мікс, електротех

15.08.2015

Закупівельна діяльність

Брухт алюмінію, дюраль, силумін, мікс, електротех, пищевка, алюмінієва банка, банку

Організація закуповує брухт алюмінію дорого в необмежених кількостях.

Алюмінієви?ний — елемент головної підгрупи третьої групи третього періоду періодичної системи хімічних елементів Д. І. Менделєєва, з атомним номером 13. Позначається символом Al (лат. Aluminium). Відноситься до групи легких металів.

Алюміній широко застосовується у багатьох галузях промисловості, та й взагалі зачіпає практично всі сфери життєдіяльності людини. Цей метал практично не схильний до змін під впливом факторів навколишнього середовища. Він займає третє місце за популярністю після кремнію і кисню.

«УКРБАС» цікавить покупка брухту електротехнічного алюмінію. Алюміній володіє високою провідністю, тому його дуже часто застосовують у сфері електротехніки. До даного типу відноситься лом електротехнічного алюмінію під наступними марками: А85, А8, А7, А7Е, А6, А5, А0, АД00 (1070А), АД0 (1050А), АД1, ПЕКЛО (1200) і так далі.

Алюміній широко використовують у виробництві електропроводів і кабелів. Їх вага значно менше, ніж у мідних, а опір електричного струму в обох випадках однакова.

«УКРБАС» дорого купує кабельний алюміній та брухт кабельного алюмінію різних марок.

Ви можете продати нам брухт алюмінію електротехнічного (електротех) за вигідними цінами.

Якщо у Вас є алюмінієва банка (баночка), ми можемо придбати її дорого і за гарною ціною в неограниченнном кількості. Що таке «алюмінієва банка з-під пива» ви можете почитати тут .

Брухт алюмінію електротехнічного – це обмотки трансформаторів і двигунів, конденсатори, цоколі ламп розжарювання, дроти високовольтної лінії передач, кабелі і багато іншого.

Короткий опис статті: брухт алюмінію ціна

Джерело: купити дорого Лом алюмінію, дюраль, силумін, мікс, електротех, пищевка, алюмінієва банка, банку: ціна — Брухт і відходи кольорових металів

Також ви можете прочитати