Лом

Купити гвоздодер, лом-гвоздодер, ціни, поради щодо вибору

15.08.2015

Обценьки

Обценьки — інструмент для витягування цвяхів. Являє собою вигнутий металевий клин, розділений надвоє робочої канавкою, призначеної для захоплення капелюшка цвяха при витаскуванні. При роботі використовується принцип важеля. Часто при виготовленні він конструктивно поєднується з такими інструментами, як брухт і молоток.

Як вибрати обценьки

Кожен, кому хоча б раз доводилося витягувати що застряг в стіні або дошці цвях знає, що робота ця невдячна, якщо немає під рукою відповідного інструменту. Навіть у міській квартирі обценьки може знайти собі застосування, а вже на дачній ділянці він і зовсім незамінний.

Вартість виробу залежить від його розміру. Розміром же обумовлена ступінь ефективності його застосування. Адже чим інструмент довше, тим більший виходить важіль і тим легше витягнути застряглий цвях. Однак одночасно зростає його вага, тому при виборі намагайтеся визначити, з чим вам доведеться зіткнутися в процесі роботи. Приміром, у міській квартирі вам навряд чи доведеться працювати з великими і потужними цвяхами, і покупка великого інструменту навряд чи буде виправдана. Хорошим вибором стане модель з прогумованою ручкою 300х16 мм. Цікавим варіантом може стати покупка молотка-лапи.

А ось для робіт на дачній ділянці краще підійде більш масивне виріб або брухт-цвяхосмик. Сфера його застосування значно ширша — розбирання та демонтаж будівель, дерев’яних парканів, будівельні та ремонтні роботи і багато іншого. Мати інструмент по-могутніше варто ще й тому, що він дозволить вам заощадити сили і час, збільшить швидкість роботи і скоротить її загальні терміни.

Короткий опис статті: лом Продаж гвоздодеров за низькими цінами в Москві, Санкт-Петербурзі. Популярні ломи обценьки з доставкою по Росії, бонусна програма гвоздодер, брухт обценьки

Джерело: Купити гвоздодер, лом-цвяхосмик — ціни, поради з вибору

Також ви можете прочитати