Брухт алюмінію ціна

Купівля брухту кольорових металів: міді, алюмінію. Скупка кольорового

26.07.2015

Купівля кольорового брухту

Купівля брухту кольорових металів

Сьогодні з-за постійного збільшення вартості видобутку і продажу металу брухт кольорових металів є досить затребуваним матеріалом у багатьох областях промисловості. До того ж, прийом брухту кольорових металів і його подальша переробка особливо актуальні у зв’язку з можливістю істотного зниження негативного впливу на природу і поліпшення екологічної обстановки на території підприємства. Тепер здати накопичилася лом не складе труднощів, оскільки ми займаємося купівлею кольорового брухту в Санкт-Петербурзі. При зверненні в нашу компанію можна отримати перевагу у вигляді отримання суттєвої прибутку, оскільки ми пропонуємо високі ціни на скупаемый кольоровий метал.

Купівля брухту міді

Наша компанія займається купівлею брухту міді, а також чорного брухту, тому при співпраці з нами партнери можуть отримати наступні переваги:

 • збільшення корисного робочого простору;
 • звільнення території від непотрібних об’єктів;
 • отримання матеріальної вигоди.

Купівля брухту алюмінію

При скупці кольорового металу, в тому числі і алюмінію, на його вартість впливають наступні фактори:

 • його оцінка фахівцями;
 • технологічні можливості компанії. Зазвичай кольоровий брухт рідко продається в чистому вигляді, в зв’язку з чим, потрібно його подальша обробка та очищення. В залежності від технологічних можливостей компанії, що займається переробкою такого виду сировини, знаходяться витрати компанії та вартість, за якою буде здійснюватися купівля брухту алюмінію, а також інших кольорових металів (великі витрати, пов’язані з обробкою сировини, доводиться нести менш технологічним компаніям, тому клієнтам пропонуються більш низькі закупівельні ціни на кольоровий брухт).

Компанії, які скуповують брухт алюмінію та інших кольорових і чорних металів, вносять істотний вклад у поліпшення екологічної обстановки. Оскільки на відміну від первинної обробки, а тим більше від видобування і очищення руди, що містить який-небудь вид металу, багаторазова переробка брухту не завдає істотної шкоди довкіллю у зв’язку мінімальною кількістю забруднень.

Сьогодні ціна на купівлю брухту міді та інших кольорових металів досить висока.

Крім вигідної цінової пропозиції при зверненні в компанію «Атлант-Транс-сервіс» можливе отримання таких переваг:

 • оптимальних вимог до якості та ступеня очищення брухту кольорових металів;
 • оперативного і швидкого вирішення питань, пов’язаних з його вантаженням і транспортуванням.

  Слід зазначити, що співробітництво з нами, дозволяє звести проблему до мінімуму і отримати максимальний прибуток, встигли оцінити багато партнери.

 • Умови покупки брухту кольорових металів.

  «Атлант Транс-серви з » пропонує вам. високу вартість, оптимальні вимоги до якостібрухту кольорових металів. ступінь його очищення, оперативне і швидке вирішення питань вантаження і транспортування. Тому з нами працюють великі промышленые організації та підприємства. для яких важливою умовою є мінімум проблем — максимум прибутку.

  +7-812-461-12-40 (офіс)

  Горіхів Михайло Юрійович — 8-921-096-51-41 (Менеджер по Закупкам)

  Малінін Дмитро Євгенович — 8 — 921-182-01-75 (Директор з розвитку)

  Пахомов Вадим Оттович — 8-911-916-28-69 (Генеральний директор)

  Короткий опис статті: брухт алюмінію ціна Компанія «Атлант-Транс-Сервіс» займається скупкою кольорового металобрухту за вигідним курсом. купівля скупка кольоровий метал металобрухт санкт петербург ціна

  Джерело: Купівля брухту кольорових металів: міді, алюмінію. Скупка кольорового брухту

  Також ви можете прочитати