Лом

Купівля електродвигунів б.у, купимо лом електродвигунів

13.09.2015

Купівля електродвигунів б/у, купимо лом електродвигунів
Купівля електродвигунів б/у (лом електродвигунів)

Звертаємо Вашу увагу: купуємо електродвигуни б/у тільки в якості металобрухту, для подальшої утилізації і переробки! Ми не приймаємо електродвигуни для того, щоб використовувати їх за призначенням.

Відслужили свій термін, списані або вийшли з ладу електродвигуни (лом електродвигунів) в тих чи інших кількостях можуть містити сплави кольорових металів .

В конструкцію більшості електродвигунів входять латунні або бронзові щітки, втулки, шайби, мідні обмотки (медьсодержащие обмотки), і сілуміновие (сплав алюмінію з кремнієм) або алюмінієві деталі корпусу і внутрішні частини двигуна.

Кількість кольорових металів (сплавів), що міститься в ломе електродвигунів, які представляють цінність як вторсировину по відношенню до ваги електродвигуна — порівняно мало. Основний вага електродвигуна — його корпус, роторний і статорный метал — чорний метал, брухт чормету .

Медьсодержащие і мідні деталі електродвигунів за своїм хімічним складом дуже відрізняються від міді, яка використовується в мідних кабелях та інших електричних мідних сплавів.

Мідь — це дуже м’який метал з великою електричною провідністю. З метою обмеження пускових струмів, які можуть призвести електродвигун до поломки, в конструкції електричних моторів застосовується штучно забруднені електричні мідні сплави. Цей факт значно знижує ціну покупки брухту кольорових металів у складі електродвигунів по відношенню до інших електричним сплавів міді.

Ціни на купівлю електродвигунів б/у (брухту двигунів) залежать від класу електродвигуна, стану і його ваги. Звертайтеся до нашого фахівця по телефону або відправляйте заявки з питаннями.

Підприємства, діяльність яких так чи інакше пов’язана з механізмами, які використовують електричну тягу, іноді стикаються з проблемою їх утилізації. Наші фахівці вирішать всі питання, пов’язані з купівлею частин списаних механізмів або купівлею цих механізмів цілком, для подальшого вилучення брухту електродвигунів та утилізації.

Ціна покупки електродвигунів формується виходячи з типу електродвигуна, моделі електродвигуна, його стану і ринкових цін на сплави кольорових металів.

Класифікація електродвигунів

    електродвигуни постійного струму електродвигуни змінного струму, електродвигуни універсальні (можуть працювати на змінному і постійному струмі)

Електродвигуни складаються з двох головних функціональних частин — рухомої частини електродвигуна — ротора і нерухомої частини електродвигуна — статора. На статорі двигуна розташовується обмотка, при подачі напруги на яку виникає магнітне поле, що приводить в рух ротор.

Електродвигуни постійного струму

Електродвигуни постійного струму — електродвигуни працюють на постійному струмі

Колекторні електродвигуни постійного струму

  • з порушенням постійними магнітами
  • з паралельним з’єднанням обмоток збудження і якоря
  • з послідовним з’єднанням обмоток збудження і якоря
  • зі змішаним з’єднанням обмоток збудження і якоря

Безколлекторные електродвигуни постійного струму (вентильні електродвигуни) — електричні двигуни, оснащені замкнутою системою з використанням ДПР (датчика положення ротора), системи управління (перетворювача координат) і силового напівпровідникового перетворювача (інвертора).

Електродвигуни змінного струму

Електродвигуни змінного струму — це електродвигуни, які для своєї роботи використовують змінний струм. Електродвигуни змінного струму діляться на два основних класи — синхронні електродвигуни змінного струму і асинхронні електродвигуни змінного струму.

Синхронний електродвигун — це двигун змінного струму, ротор якого обертається разом з магнітним полем (синхронно). Гістерезисна електричний двигун.

Синхронний електродвигун, оснащений інвертором і датчиком положення ротора, є електронним аналогом колекторного двигуна постійного струму.

Асинхронний електродвигун — це клас електродвигунів змінного струму, у яких частота обертання ротора відрізняється від частоти обертального магнітного поля.

  • Однофазні електродвигуни мають пускову обмотку або мають фазозсувну ланцюг, або запускаються вручну
  • Двофазні електродвигуни — в т. ч. конденсаторні
  • Трифазні електродвигуни
  • Багатофазні електродвигуни Крокові двигуни — це електродвигуни, що мають кінцеве число положень ротора. В крокових електродвигунах потрібне положення ротора досягається подачею живлення на відповідні обмотки. Перехід до наступного задане положення здійснюється зняттям електроживлення з одних обмоток і передачі його на інші обмотки двигуна УКД електродвигун — універсальний колекторний двигун — колекторний електродвигун. УКД може працювати і на постійному і на змінному струмі Вентильні реактивні електродвигуни

Електродвигуни змінного струму з живленням від промислової мережі 50 гц не можуть розвивати частоту обертання більше 3000 об/хв.

Для отримання більш високих частот обертання ротора застосовуються колекторні електродвигуни. Колекторні електродвигуни до всього іншого легше і менше за габаритами, в порівнянні з двигуном змінного струму тієї ж потужності

У деяких випадках для досягнення високих частот обертання застосовуються механічні передавальні пристрої (свого роду трансмісія), призначення цих пристроїв — зміна кінематичних параметрів механізму до потрібних, такі механізми називаються мультиплікатори.

При наявності електричної мережі підвищеної частоти в 100, 200 або 400 гц, або при застосуванні перетворювачів частоти струму електричні двигуни змінного струму виявляються легше і менше колекторних двигунів.

Ресурс у асинхронних двигунів змінного струму істотно вище ресурсу колекторних електродвигунів і визначається в основному станом ізоляції обмоток та спрацюванням підшипників.

купимо лом електродвигунів купівля електродвигунів б/у

Короткий опис статті: лом Купівля електродвигунів б/у (брухту електродвигунів) купимо, купівля, купуємо, лом, двигун, електродвигун

Джерело: Купівля електродвигунів б/у, купимо лом електродвигунів

Також ви можете прочитати