Купівля металобрухту

Купівля металобрухту . Електричні машини

25.09.2015

Купівля металобрухту

By ta777, on Листопад 18th, 2011

Одним з основних профілів нашої компанії є прийом абсолютно будь-якого кольорового і чорного брухту по місту і області.

А ось під брухтом кольорових і чорних металів мається на увазі — різноманітні металеві відходи важкого виробництва, а також списані верстати, при цьому будь-які вийшли з ладу автомобілі, акумулятори та електричні двигуни, всі металеві частини будівель і дуже багато іншого.

Наша компанія здійснює такий процес як купівля металобрухту. як у юридичних, так і фізичних осіб.

А в разі виникнення потреби виробляємо абсолютно безкоштовний демонтаж зазначених металоконструкцій і самовивіз всього металобрухту.

Якщо у вас утворилися якісь відходи, які містять сталь, чавун або ж залізо — тобто одним словом непотрібний вам чорний лом, і ви звичайно хочете його продати (мається на увазі здати) цей брухт за дуже хорошою ціною — то звертайтеся саме до нас. Бо як тільки наша компанія дуже дорого купить всі відходи з чорного брухту, а також безкоштовно зробить вивезення і демонтаж. Якщо ви бажаєте скористатися якимись нашими послугами або ж у вас є питання, то дивіться контактну інформацію. До того ж наші менеджери із великим задоволенням проконсультують вас.


сервіс
бізнес. промисловість. будівництво

Короткий опис статті: купівля металобрухту Одним з основних профілів нашої компанії є прийом абсолютно будь-якого кольорового і чорного брухту по місту та області. А ось під брухтом кольорових і чорних мета бізнес,промисловість,будівництво,сервіс

Джерело: Купівля металобрухту | Електричні машини

Також ви можете прочитати