Здача металобрухту

Купівля металобрухту, прийом металобрухту, і вивіз металобрухту.

24.08.2015

Купівля металобрухту, прийом металобрухту, і вивіз металобрухту.

Купівля металобрухту, прийом металобрухту, і вивіз металобрухту.

До чорних металів відносять залізо і сплави заліза (чавун, сталь і феросплави). Чорні метали становлять більшу частину металів, що використовуються в промисловості, побуті та сільському господарстві, їх частка становить близько 90%, решта 10% — це кольорові метали. Сталлю називається сплав заліза з вуглецем, причому вміст вуглецю в ній становить не менше 2,14 %. Сталь може бути вуглецевої (0,25 — 0,6 % вуглецю), низьковуглецевої (вуглецю менше 0,25 %) і високовуглецевої (вуглецю більше 0,6 %).Чавуни – це сплави заліза з вуглецем (містять 2,14 % вуглецю), іноді кількість вуглецю може становити до 6 %. Чавуни бувають сірими, білими і ковкими. Чавун має відмінні ливарні якості, він пластичний, містить графіт і використовується у виготовленні великої кількості виробів. Чавун і сталь можуть містити у своєму складі додаткові компоненти: фосфор, сірку, кремній, марганець, а також мідь, молібден, нікель і хром. Всі ці добавки впливають на якість металів і необхідні для підвищення їх ковкості, пружності, стійкості до корозії. Сталь може бути вуглецевої та легованої, а в залежності від якості: звичайної, якісної, підвищеної якості, високоякісної і особовысококачественной. Сталь крім хороших механічних характеристик (пластичність, міцність, витривалість, в’язкість) володіє також великим опором при порівняно невеликій деформації (релаксаційна стійкість).Вуглецева сталь складається зі сплаву заліза з вуглецем (відсоток вуглецю — до 2%) і містить домішки сірки, фосфору, кремнію. Легована сталь крім звичайних добавок містить покращують її властивості леговані елементи, якими є: вольфрам, нікель, молібден, хром, ванадій, також вона містить велику кількість кремнію і марганцю. В залежності від процентного вмісту домішок легована сталь може бути високолегованої (добавок більше 10%), среднелегированной ( 2,5-10%) і низьколегованої (менше 2,5%). Легована сталь є універсальною і майже не має недоліків. Вироби з легованої сталі володіють високою зносостійкістю.Чорні метали широко застосовуються у всіх сферах діяльності людини. Їх використовують у будівництві, промисловості (харчової, нафтохімічної, хімічної), для виготовлення побутових приладів, у виробництві целюлози та паперу, електроенергетичної галузі, в приладо — та машинобудуванні. З чорних металів лідируючу позицію займає сталь.Найчастіше використовується сплав заліза з хромом – це нержавіюча сталь (або нержавійка). Така сталь стійка до корозії, механічних і хімічних пошкоджень завдяки наявності на її поверхні оксидної плівки (оксид хрому).

В будівництві сталь використовується як метал, за допомогою якого оформляють найбільші торговельні комплекси і центри. її використовують для виготовлення віконних і дверних прорізів, перил, басейнів, ліфтів та протипожежних дверей. З її допомогою декоративно оформляють ресторани, офіси, станції метро і дискотечні зали. Нержавіюча сталь служить каркасом для офісної і побутової меблів. Її комбінують зі склом, деревом, пластиком, отримуючи гарні, оригінальні вироби. Сталь використовується при виготовленні холодильників, кухонних плит, з неї роблять каструлі і столові прилади, її використовують у виготовленні обладнання, що контактує з харчовими продуктами, а також ємностей для їх транспортування. У хімічній і нафтохімічній промисловості із сталі виготовляють різні баки, труби і реактори, вихлопні труби, каталізатори та силові пружини, амортизатори, ресори, пластини реле, розтяжки, підвіски та багато, багато іншого.

Металевий брухт (металобрухт) — це непотрібний метал (металевий сміття), що утворюється в результаті нагромадження металевих виробів, які прийшли в непридатність. Вартість брухту чорних металів залежить від складу металобрухту. Ціни на брухт чорних металів значно нижче ніж на кольоровий, а продаж брухту чорних металів значно дорожче, ніж його купівля. Брухт чорних металів класифікується на категорії та групи, залежно від його якості, вмісту вуглецю, наявності в ньому легуючих елементів. Прийом брухту чорних металів – це здача залізних і чавунних відходів лиття, стружки, окалини, металевих виробів, що прийшли в непридатність, а також здача нержавіючого брухту. Вивезення брухту чорних металів має велике екологічне і економічне значення. Продати металобрухт і переробити чорний метал – означає очистити природу від непотрібних відходів, заощадити запаси природних родовищ та енергію палива необхідну для видобутку металу. Ви завжди можете продати брухт чорних металів, — в вашому місті напевно є пункти прийому, пам’ятайте — здати металобрухт — означає поліпшити екологію рідного міста!

Прийом металобрухту – це не хаотичне звалювання металу в одну купу заліза. Насправді металобрухт має свою класифікацію і є досить розумною системою відсіювання непридатного металу і металу, який може згодитися для переробки в той або інший продукт. Брухт чорних металів категорії: 3А-габарит, 12А-жесть, 5А-негабарит, 17А-чавун, 16А-стружка, є одним з найбільш цінних, т. к. має високий коефіцієнт корисності в подальшому використанні. Такий лом оплачується вище і попит на нього куди більше. Чого не скажеш про категорії 13А(дріт) Троса на брухт приймаються лише у тому разі, якщо метал не змішаний з легованим і кольоровим брухтом, і без явних пошкоджень корозією або іншими хімічними засобами. Здати на металобрухт 200-літрові бочки, які раніше були застосовані не завжди в «екологічних» цілях просто неможливо. Звичайно, в 200-літрових бочках не кожен буде солити огірки і найчастіше в такій тарі зберігаються речовині хімічно активні і шкідливі. Відповідно застосування, метал руйнується, має явні ознаки його непридатності не проходить стандарти відсіювання непридатного для подальшої утилізації металу. Брухт арматури та брухт батареї – один з найбільш часто зустрічаються видів металобрухту на майданчику. Причин появи саме цього типу металобрухту достатньо і немає сенсу їх перераховувати, але тим не менш саме цей лом проходить всі допустимі норми і досить рідко буває забракували. Це здебільшого пояснюється хорошим якість металу, «чистотою» сплаву. Брухт оцинкованої сталі користується не меншим успіхом і практичної безвідмовністю. Цей факт також пов’язаний з тим, що оцинкований лом, рідко буває змішаний з іншими видами металу і стійкий до різного роду руйнувань.

Досить часто розглядаються електродвигуни як брухт одночасно і кольорового і чорного металів. Брухт електродвигунів розбирається і сортується, відповідно і розцінюється, як правило, по складовим. Електрогенератори часто використовуються в якості електродвигуна і розглядаються подібним чином. Варто відзначити, що електродвигуни мають властивість швидкого зношування складових частин і максимальна його придатність становить близько 10 років. Брухт трансформаторів піддається подібної розбиранні, як і електродвигуни відповідно до свого стану оцінюється в ті чи інші суми.

Купівля брухту електродвигунів і Електрогенераторів, купимо б/у електродвигуни, згорілі, неліквідні електромотори і електрогенератори на брухт.

Ми купимо металобрухт в будь-якій кількості.

Короткий опис статті: здача металобрухту

Джерело: Купівля металобрухту, прийом металобрухту, і вивіз металобрухту. —

Також ви можете прочитати